Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan fontos Orbánéknak...

Miért olyan fontos Orbánéknak a hajléktalanok üldözése?

Figyelt kérdés
Miután az Alkotmánybíróság megsemmisítette a hajléktalanokat kriminalizáló törvényeiket, Orbán egy kamu konzultáció után ezeket be akarja írni az alaptörvénybe. Addig is, kamuból kordonokat helyeztek el a nagyobb budapesti aluljárók falai mentén azzal a felirattal, hogy munkaterület. De senki nem végez semmilyen munkát. A kordonok mellé kordonőröket is állítottak. Én ezt a Nyugati aluljáróban láttam, de azt olvastam, hogy a többi nagyobb aluljáróból is ugyanezzel a trükkel szorították ki újra a hajléktalanokat, akik így nem tudnak letelepedni. Ér ennyit ez az egész?

2013. jan. 24. 17:57
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
71%

És egy csövin, aki már nem is akar dolgozni mert jó az neki amibe van, azon ez mit segítene?

Nem tudom mennyire urbán legenda hogy állítólag koldulással többet kereshetsz mint napi 8 órával minimálbérért a szalag mellett a gyárban.

2013. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
62%

Előbb utóbb minden ember ráfog jönni hogy az orbánkormány sunyi hazug és átver szinte mindenkit. Látszat intézkedések sorozatával és mézes mázos magyarázatokkal etetik az embereket, ezzel próbálják azt a látszatot kelteni hogy ők mennyi jót tettek az emberekért, de sajnos ha a tetteik mögé tudunk látni hamar rájövünk hogy szinte minden amit propagálnak az csak külsőre látszólag jó. Sajnos kilehet jelenteni hogy az általuk beígért okos kormányzásuknak az ellenkezője valósult meg, buta kontár és hazug lett ez a Fideszes kormány, még a Bajnai által átadott szintet sem volt képes megőrizni. A gazdaság lejtmenetben van az árak emelkednek a bérek csökkennek a valódi munkahelyek száma csökken, a működő tőkét kiüldözik az Országból,az adók tömegét zúdítják a kisemberek nyakába,a gazdagokat szinte minden formában előnyökben részesítik, soha ennyi lecsúszott éhező és megfagyott ember nemvolt ebben az országban!! tömegesen hagyják el az Országot a fiatalok a szakmunkások az értelmiségiek, a külpolitikájuk romokban hever. Egyszóval az Ország a leépülés keserves útján döcög a lejtőn lefelé az Orbánkormány vezetésével, Orbán megásta Magyarország sírját márcsak idő kérdése hogy mikor éri el ez az Ország a gödör legalját ahonnan már nemlesz kiút csak az összeomlás.


(Soha többé nemszabad önjelölt képzetlen senkikre bízni a kormányzást!! csak szakemberekre akik bizonyították a szakértelmüket.)

2013. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:

A kormány mondjon le és adják vissza a fizetésüket!


A következő kormány majd biztosan minden hajléktalannak lakást és jól fizető állást ad és minden rendbe fog jönni.

(de az is lehet, hogy mégsem)


Nem lehet a sok mihaszna, tolvaj politikusra bízni a probléma megoldását. Szerintem mindenki, aki itt együtt érez szegény hajléktalanokkal fogadjon be egyet, legalább márciusig, amíg hideg van.

2013. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
Én nem fogadok be senkit. Elég ha az ő élete tönkrement, nem kell, hogy az enyém is tönkremenjen. Viszont, ha nem tudok segíteni, legalább nem is ártok. Nem tiltanám a kukázást, eltűrném a jelenlétüket a közterületen mindaddig, amíg nem csinálnak tényleges bűncselekményt vagy szabálysértést. Az viszont durva, hogy a puszta létüket is szabálysértésnek nyilvánítsák.
2013. jan. 24. 20:04
 15/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem a puszta létük a szabálysértés, hanem, hogy engedély nélkül kéregetnek, árusítanak forgalmas közterületen.

Te mit szólnál hozzá, ha ellepnék a forgalmas tereket, az árusok, zenészek, kéregetők, mindenki oda húzná fel a sátrát, asztalát ahová csak akarná?

2013. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
Kérdező hol laksz? Van kocsid?
2013. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Pesten. Van.
2013. jan. 24. 21:03
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az előző arra célzott, hogy jómódú budapesti liberális vagy, aki elviekben nagyon támogatja a szegény rászorulókat, de a valóságban nem tesz értük semmit.

Igaza van?

2013. jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:

Teljesen :)

A kocsit pedig azért mert ezek szerint nem tudhatok milyen a 4,6oson az izzadós 50 fokban egy csövivel a villamoson utazni.

Hogy a többi buszt,metrót villamost ki ne felejtsem.

Ja igen és a legfontosabb, AZ ALULJÁRÓ !!!!!

Hát igen te kocsival nem mész le az aluljárókba, és szembesülsz minden nap avval ami ott lent van.

2013. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
53%
Hát én meg pl. gyakran járok Pesten négyeshatossal, busszal. Sok aluljáróban is járok, pl. pont a Nyugatiban is. Annyira nem rossz a helyzet, mint ahogy leírják. Szerintem elfér az a pár csövi az aluljáróban. Kikerülöd őket és ennyi.
2013. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!