Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit lehet kezdeni azokkal,...

Mit lehet kezdeni azokkal, akik elhisznek ilyeneket?

Figyelt kérdés

"""Meg hogy az egyetemektől elvonták a támogatások harmadát""

Jaj. Már megint az mszp lejáratókampánya .

Már nagyon unalmas!!! Mégis baromi sokan badölnek!!!

27 milliárdal többet szavazott meg a költségvetésből az ideji évre a parlament."


Oké hogy liberalizmus van, mindenki azt csinál amit akar, DE CSAK ADDIG, amíg másnak nem rossz. Ez már bőven káros a társadalomra.



2013. jan. 28. 00:32
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
56%
És aki komolyan azt hiszi, hogy a szakmunkásoknál és sima érettségizetteknél több az értelmiségi mint a diplomásoknál azokat nagyon tudom sajnálni. Ég és föld a különbség. Bejutsz egyetemre valahogy egy más világot tapasztalsz meg és ezt pozitív értelembe kell érteni.
2013. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
64%
az biztos, hogy más világ ... messze áll a valóságtól .. kérdezd a pályakezdő egyetemistákat
2013. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

"az biztos, hogy más világ ... messze áll a valóságtól .. kérdezd a pályakezdő egyetemistákat"


Még mindig jobb esélyük van mint nélküle. Kérdezzük? Arra van a pályakövetési rendszer. Amit felhoztam az abból van. csak ma nagyon divat lett az egyetemistákat szidni, mely részben a kormánynak köszönhető, azzal, hogy sokszor hamis dolgokat állítanak róluk.

A diploma igenis megéri.


[link]

[link]

[link]

2013. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
44%

Persze, 23-25 éves tanult művelt értelmiség hamarabb talál munkát, mint aki nem járt egyetemre ... Az a kérdés, hogy egyetemisták hány százaléka dolgozik a szakmájában? egyáltalán felsőfokú végzettségű pozícióba?

Erről mutass nekem statot ...

2013. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyre több munkáltatónál szinte már alapkövetelmény egy diploma, mindegy milyen. Előrejelzések is azt mutatják, hogy 7 éven belül Európában az állások harmadához feltétel lesz a diploma. 2008-ban az USA-ban több mint 60%-ban elvárták a felsőfokú végzettséget.


Nem is olyan régen egy ismerősöm panaszkodott facebookon az embereknek, hogy mi az már, hogy mindenhez kell diploma.


De nézzünk meg egy álláskereső portált. 4239 állásból 3908hoz kell diploma. Persze a legtöbbször fizikai munkásokat nem itt keresik.

2013. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:52


Úgy hívják pályakövetés.


[link]

[link]

2013. jan. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
látod? 60% felsőfokú végzettség kell egy egyszerű iroda munkához is ...
2013. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

"látod? 60% felsőfokú végzettség kell egy egyszerű iroda munkához is ..."


AZ állások 60%-hoz kell a diploma. ÉS ha nincs akkor hol fog elhelyezkedni. De ajánlom megtekinteni a legjobb munkák listáját. valamiért az élen végig diplomások állnak.

[link]

2013. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

De egy nagyon jó kérdés. Mit csináljanak akkor a fiatalok? Mit tanuljanak? Mert a szakmunka se olyan amilyen. Nem azért van szakmunkáshiány, mert kevesen tanulják. De ezt már leírtam. (pont a hiányszakmákban van az egyik legnagyobb munkanélküliség.)


Ajánlom ezt:

[link]


Akkor mit is? De a diploma jobban megéri ennek a fényében, mert sok helyen alap követelmény. És ha nincs akkor baszhatja.

2013. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
28%

Pálya követés nézd meg 300 ember egy 1-2000 fős karról édes kevés mintának ... Én 2 éve végeztem de még senki se kérdezte tőlem, hogy mi van veled? mennyit keresel, hol kaptál munkát? de érvényes ez az egész évfolyamra ...

Ennyit a pályakövetésről ... Gondolom, te se végeztél még ezért ragaszkodsz a számokhoz... én is így voltam anno mint te!

2013. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!