Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a magyarok 3%-a (300 ezer fő) Angliában dolgozik és, hogy az elmúlt évben kétszeresére nőtt a Magyarországról elvándorolt állampolgárok száma?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 30. 14:34
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy ha egyszer olyan könnyen lehet jobb helyre költözni, mint most, akkor ezt sokan ki is használják. Semmi meglepőt nem látok ebben.
2013. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
81%

"bumbi02 válasza:


Ne is csodálkozzunk ezen, ha a magyar piacokon is német, francia, belga, angol multik termékeit veszi a magyar ...


Miért mit vegyen? Minőségben és árban is előrébb vannak rendszerint a külföldi multik termékei. Nem mindig, de többnyire.

"


Én is erről beszélek, ha ott van a munka oda mennek... nem kell csodálkozni ...

Az más kérdés, hogy miért nem versenyképes a magyar vállalat... (magas kamatozású hitel biztos nem lendített a vállalkozó kedven, vagy a megmaradásban )

2013. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
19%
Én szeretem a hazám, ezért maradok itt.
2013. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
5%
Az a véleményem, hogy a fene ott egye meg őket és bízom benne, hogy egy sem jön haza többé.
2013. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
84%

14. Majd amikor eltörik a lábad akkor kihez mész mert orvos nem lesz?A henteshez?Ja hogy hentesek sem lesznek már mert azokat sem fizetik meg rendesen.


Ha élhető ország lenne ez akkor nem mennének el annyian.

2013. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
5%

"4. Majd amikor eltörik a lábad akkor kihez mész mert orvos nem lesz?A henteshez?Ja hogy hentesek sem lesznek már mert azokat sem fizetik meg rendesen."


Te komolyan ennyire sötét vagy gyermekem? Azt hiszed mert te orvoshoz rohangálsz mindenki más is így szokott tenni? Öt hat éve volt eltörve a lábam, egy autó elütött, ezentúl is pontosan oda fogok menni ahová akkor: Haza.

2013. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 bumbi02 ***** válasza:
91%

Az a véleményem, hogy a fene ott egye meg őket és bízom benne, hogy egy sem jön haza többé.


Nyugi, hazamegyünk. Én egyelőre csak szezonozok itt kint, de nem tudok a 30 magyar munkatársam közül egyet mutatni, aki ne ülne kocsiba, ha 3 szabadnapot kap. Még akkor is, ha 3 szabadnapból 1-et el kell utaznia, és épp csak hazamehet. Azért mert nem otthon élünk/dolgozunk, még szeretjük az országot.

2013. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
20%

"Te komolyan ennyire sötét vagy gyermekem? Azt hiszed mert te orvoshoz rohangálsz mindenki más is így szokott tenni? Öt hat éve volt eltörve a lábam, egy autó elütött, ezentúl is pontosan oda fogok menni ahová akkor: Haza."


Nos én is pont így gondolkodom, bár már utolsó orvos húzna el az országból, Élősködjenek máshol azok a naplopók.

2013. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
23%
Le az orvosokkal!
2013. jan. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 bumbi02 ***** válasza:
39%
Mintha eddig láttad volna;) Gondolom a személyedben egy olyan embert tisztelhetünk, aki még semmire nem vitte, és irigykedsz, hogy másoknak vannak a jövőre nézve kilátásai. Bocsánat, hogy mi nem egyik napról a másikra akarunk csak élni.
2013. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!