Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a magyarok 3%-a (300 ezer fő) Angliában dolgozik és, hogy az elmúlt évben kétszeresére nőtt a Magyarországról elvándorolt állampolgárok száma?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 30. 14:34
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Srácok, most mi ez a felháborodás nem értem?? Akik kint dolgoznak, valamilyen szinten mindig kötődni fognak Magyarországhoz. A fizetésük egy jó részét itt fogják elkölteni, támogatják az itthon maradott családot, lakást vesznek, akkor mi ezzel a probléma?

Én is kint dolgozom Ausztriában, de itthon tankolok, bulizok, vásárolok, stbstb. A fizetésem 90-át itthon költöm el! Számoljátok már ki mennyi adóbevétel ez!

Persze én is jobban örülnék neki ha itthon keresném meg ugyan azt a pénzt, de egyszerűen lehetetlen!

Ha kiszámoljátok, átlagban dolgozunk 40 évet, akkor kint 10-12 év alatt kerestek meg ugyanannyi pénzt! 30 éves korodra elérheted azt mint itthon 60 évesen. Félelmetes ebbe belegondolni!

2013. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

A Kérdező kérdése sztem hülyeség...

Az életbe nem fog 300000 magyar dolgozni angliában mivel ott sincs munka...(talán majd 20év amikor globális kétkezi szakember hiány lesz de ez egyenlőre csak feltételezés nyilván a világot irányitó hatalmak ilyesmivel is számolnak)

Szóval én nem hinném hogy ennyi magyar ott lenne max a diakok teszik az ott élők 80%-át.de ők csak időszakosnak számitanak max 1-2 évig (ha)ott vannak..

2014. ápr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Egy gazdasági unióban nem meglepő, hogy kelet-európa el megy dolgozni oda, ahol van munka és meg is fizetik a munkájukat.

Ne gondold azt, hogy más országban nincs ilyen ... miért a magyarok lennének a kivételek? Talán csak a cseheknél kisebb az elvándorlás érthető okokból.

2014. ápr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Sztem meg többségében a nyelvtanulni kiváno egyetemisták mennek ki tingli tangli munkákra mert aki komolyan golndolná a munkavállalást a volt keleti blokkból az labdába se tud rugni..

Tingli tangli diákmunkát meg itthon is talál nemdebár?

Akkor minek megy ki?

Nyilváncsak anyelvtanulás miatt érdemes,mert ház meg kell a diplomához..Ha szerencséje van egykis pénzt is kereshet...

Ne hidd hogy oly nagy az elvándorlás ez nem igaz

Anglia is a diákokból meg az idegenforgalomból más bevétele nem nagyon van nekisem csak sok turista meg a diák.Haldoklik a gazdaság ott is.

Majd a Cameroon fogja beadni a saját országának a (kegyelemdöfést) öngolt azzal hogyha kilép az EU-bol 2017 ben Ennyi elég lesz angliának ahhoz hogy felboruljon mint a büdösbogár.Ugyanis most az ipari szektorukat szinte a külföldiek viszik odakinnt.De igaz lehet ez amerikára kanadára is vagy akár az irekre.

Aztán majdmegnézheted ha nem lesz külföldi odakinnt,

Ki fogja a elvégezni az aljamunkát nekik...Hát senki...az angol biztos nem..

2014. ápr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!