Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Abortusz és halálbüntetés?

Abortusz és halálbüntetés?

Figyelt kérdés

Hogy van az, hogy a fórumokat olvasgatva az abortuszt szinte mindenki támogatja, de a halálbüntetést szinte mindenki ellenzi?


Miért jobb megölni egy fejlődő ártatlan magzatot, de pl. egy tömeggyilkos életét szinte mindenki védi? Miért ez a durva KETTŐS MÉRCE?



2013. febr. 6. 07:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Zárószó:


Sajnos ezt az ellentétet az abortusz mellett/ellen érvelők között a vallás gerjeszti mesterségesen, hogy minél nagyobb befolyása legyen a világra.

2013. febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
100%
"az embrió egy parazita" mért te talán teljesen kifejlett felnőtt emberként kezdted az életedet? Vagy a szüleid tojásokkal szaporodtak hogy TE anyád testén kívül élted az embriókorodat hogy ilyeneket mondasz? Saját magadat minősíted már ne is haragudj,mert te is voltál embrió és ha homo sapiensek közé tartozol akkor ki kell ábrándítsalak,de anyád testét "kihasználó" embrió voltál :D
2013. febr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Mert nem tudod bebizonyitani 100%ra a gyilkosrol, hogy o a gyilkos. Mindig vannak artatlanul kivegzett emberek.


Kepzeld csak bele magad egy ilyen helyebe, amint ott fekszel lekotozve es nyomjak bele az eredbe a cianidot es nem tudsz csinalni semmit.


A magzat nem erzi, nincsen tudata.

2013. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
34%

"A magzat nem erzi, nincsen tudata."


Aki megöli annak sincs tudata, el kell jutni addig a szintig, hogy felfogd Ő volt az Élet.

2013. febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

"Az abortusszal az van, hogy mindig volt, mindig lesz függetlenül attól, hogy legális-e, támogatott-e, ha betiltják a nők majd visszatérnek dédanyáink kötőtűs, forróvizes módszereihez, nagyobb lesz a halál és a meddőség kockázata."


Pontosabban kiemelve : "nagyobb lesz a halál és a meddőség kockázata"


Válaszom : úgy kell nekik, hogy ß@$$zák meg a kůŕv@ änyjukat, mert az volt az is (nem ő, hanem az)

Aki abortuszt hajt végre, az hülyë. Aki meg MAKACSUL hülyë, az haljon meg.

Aki meg stréber/karrierista, az is szívja meg jó-jó alaposan, minimum valami lebénulással, mert ő nem fog tudni a gyerektől majd képmutatóskodni meg csillogni a 160-as IQ-jával a társadalomban.


Ahhoz bezzeg van esze, hogy egy 600 oldalas statisztikai szakdolgozattal villogjon, csak akkor azt nem értem utána, annyi tanulás mellett hogy ért rá mégis kůŕ*äskodni? Mert hogy a >>>gyerek<<< (parazitahívők, ß@$zótjatok meg) nem a semmiből meg a senkitől lesz.

Na, olyankor a 160-as IQ hol van. Hááát, a kitűnő bizonyítvány sajnos erre meg már nem rendelkezik orvoslási lehetőséggel.



Egy normális ember általában nem makacs, mint egy szamár, képes mérlegelni, és még az egyértelműnek >tűnő< dolgokat is néha végiggondolja biztonságképp.

De egy olyan nő, aki mindenáronhabeledöklökis abortusz lesz, mert ő ezt már elhatározza.... Akkor ő csak használja a kůŕv@ dédanyja receptjeit, amit úgy látszik nála épp nem jött be - bár jó lett volna -, és aztán csak bénuljon le bennük szépen annak rendje és módja szerint.

2014. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Utolso: Bocsassa meg buneidet az Isten es legyen Veled irgalmadabb, mint te masokkal. Boldog vagyok, hogy nem ismerlek es bizom bennr, hogy meg a villamoson sem utazunk egyutt soha.
2014. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"Bocsassa meg buneidet az Isten"


Kicsit radikális és indulatos, de nem ő a bűnöző. Viszont ebben a kontextusban Istennel fenyegetni valakit, aki abortusz ellenes, az mocskos aljas dolog volt.

2014. ápr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"Kicsit radikális és indulatos"


Visszanézve igaz, kicsit mosatlanabb volt a szám, mint azt az elvárandó hidegvérűség mellett megengedhető lett volna.

A családunkból sokunkra igaz, hogy késő este kiszámíthatalan a gondolkozásunk, és én akkor már második napja NEM TUDTAM aludni.

Elnézést kérek.


Viszont vizuális típus vagyok, és amikor véletlenül megtaláltam ezt a témát, beugrott az, amikor a táborban egy meghívott anyuka mesélte, hogy egyszer hogy vesztette el a gyerekét, akiért annyit küzdött és küzdöttek az orvosok. Illetve az orvosok utólag még is hibáztak, mert egy 16 éves céda mellé tették, (a 16-ban nem vagyok biztos, lehet, hogy többet mondott, mindenesetre az csak súlyosbítaná a vétket), akin meg egy abortuszt végeztek el, és az >>illető<< (most nagyon szépen beszélek rőla, ezt értékelhetnék is a káromkodás-kommandósok) csak arra az önzőségre volt képes, hogy a fejfájása miatt panaszkodjon/nyavajogjon..... és az anyuka még képes volt azt mondani, hogy habár először mégjobban sírt dühében, később MÉG ŐT SAJNÁLTA, merthogy "most csak a feje fáj, de később majd tudatosul benne".....

Na, ott ettől a naivitástól kinyílt a bicska a zsebemben, és talán csak azért türtőztettem magam, mert ifjúsági táborban nem akartam indulatoskodni.


De azóta is, ha csak eszembe jut ez a sztori, csak az lebeg a szemem előtt, hogy ha én lettem volna amellett az "ember" mellett (a saját jóérzésem nem visz rá, hogy elhagyjam az idézőjeleket), már sehol se lenne az erkölcsi bizonyítványom, és egy pár hónapot biztos eltöltöttem volna egy közeli fokházban. (itt mindenki elképzelheti, hogy miért is)

És ugyanez lebegett tegnap este már hajnali nemtudomhánykor, amikor mertem egy kicsit szókimondón kifejezni magam.


Ugyanakkor azt továbbra is fenntartom, hogy igen kis KEREKÍTÉSSEL is már az abortuszon átesett, ÉS akaratlagosan, __NEM__ ERŐSZAK ÁLTAL teherbe (mert ők képesek a szó szerinti értelemben felfogni) esettek és azt a bizonyos foglalkozást végzők között megteszem az egyenlőségjelet.


És igen, ismerem azt a hülye karrierista típust, aki már az általánostól kezdve gimnáziumon át kepeszt, nem belső motivációból, hanem hogy így gyűjtsön csodálókat, meg erre alapozva oktasson ki másokat. És oh, milyen szépen tervezgeti már, hogy őneki majd 24 évesen a semmiből 4 gyereke lesz, és majd ő hogy fogja újraépíteni ekkor és ekkor a kapcsolatait, mert akkor már iskolázottabb az ember, ÉS SZERINTE CSAKIS EZ A NORMÁLIS.

Az összes ilyen szépséges leányka belül csak egy hülye kis csitri, egy hatalmas külcsínnyel burkolózva, aminél minden egyes csillámszemet építenek fel magukon a háttérben nagy munkával, persze a külvilág felé a háttérmunkálatokból rejtenek mindent, mert nekik már a tehetség a vérükben van kb. mindenhez.

Csakhogy lehet valakinek 1001 arca, előbb utóbb mindegyik színjátékába belefullad, belefullad a siker utáni rohanásba, a szemfényvesztő gürcölésbe..... Mert én magam voltam tanúja annak, hogy vesz fordulatot egy ilyen utálnivalóan karrierista és belül érzéketlen hölgyeménynek az életsorsa; Méghozzá olyan fordulatot, amit én sem vártam volna.


És utána ezekből lesznek azok az ""érett hölgyek"" (a két idézőjel is kevés pedig, legalábbis az első feléhez biztos), akik képesek 11.-szerre is elmenni abortuszra, mert habár színkitünő volt biológiából általánosban-gimiben-egyetem-anyámtudjahol, AZT NEM KÉPES FELFOGNI hogy abortusz után van, akinél megnő a teherbeesés esélye, és egyszerűen csak nem kéne félre......ni. De az orvos persze beszélhet neki, de nem jut el a szürkeállományáig, mert abban az elképesztő egoista önmámorban ül az agya, hogy ő mennyire tanult, meg hány oklevele van, mennyire iskolázott, és mit mer neki pampogni egy ~egyszerű~ szülésznő/ápolónő/stb.

És el fog menni a 12.-dik előadásra is, mert ő már nem tud különbséget tenni az egyetemi óra és a közvetetten életet menteni próbáló szakember lélekrehatása között, és közben is csak azon gondolkozik, hogy hogyan tudna a főnöke előtt bevágódni, hogy azzal is lefeküdjön majd, hogy még """magasabbra""" kerüljön.


Na, itt már gondolom nem kell leírnom, hogy mire való az ilyen diplomája, és ajánlásomat követve mire használhatná valójában az illető. (kb. azt, amit Madonna a Puerto Ricói zászlóval csinált - erre pont a legolcsóbb kellék).


Nomeg, Isten segítségével akkor már valaki megmagyarázná, hogy az ilyen IQ bajnok fehérnép a nagy karrierizmusban miért nem képes egy icipici erőfeszítést tenni a felelősségteljesebben, odafigyelőbben szexuális kéjt vadászni magának - mert ok. mindenkinek kell egy kis kikapcsolódás. Vagy akkor hamár olyan jó példája volt gimiben ~ egyetemen ~ X-edik egyetemen az egyedülállóságnak, akkor már itt is mellőzhetné a szexet, hát végülis mi az neki........

(lassan gondolkodóknak jelezném, a szöveg nyomokba iróniát tartalmaz...hat ;])

2014. ápr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"es legyen Veled irgalmadabb"


Nem szokásom az OFFolás, de hamár Te erre kitértél, jelzem, előbb is közbenjárhattál volna értem a jókívánságoddal.



De tudod mit, ne is nekem kívánd ezt, mert az én bajaim bolhapiszok a földkerekség szenvedéseihez képest.

Inkább kérd Isten irgalmát (irgalom alatt hadúri kegyelmet értve) azokért a még további áldozatokért, akiknek elvetéltetni készül a magzatát.


Mert Isten útjai ugyebár........

2014. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!