Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy a facebook-o...

Miért van az hogy a facebook-on azok az ismerőseim monitorforradalmárkodnak akiknek megvan mindenük?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 21:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Én is monitorforradalmákodok,a Milla ellen,a Köztársaságért,jobbraaaaaaaaaaaa át!
2013. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, mert ők érnek rá. Aki dolgozik, annak nincs ideje forradalmazni.
2013. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Én nem vagyok a facén fent.Csak itt,meg a Honfoglalón,de forradalmárkodok.Áldás,Dícsértessék!
2013. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%

Mert nem olyan semmirekellők, mint Te.

Nekem is meg van mindenem mégis verem a nyálam, mert a vezetés már évek óta szar és látom, h ennek nem lesz jó vége meg h az emberek szarul élnek.

2013. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Négyes,ez igen.Ittál,vagy Millás vagy?Nekem nincs meg mindenem,négy magyar gyereket neveltem fel,de ilyen kirohanást a szimplaság ellen még nem követtem el.
2013. febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%
És ha a vezetékes évek óta szar,akkor nincs meg mindened...Bocsi...Drága,szegény...
2013. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Ez érdekes. Mindenki mondja, hogy nem jó ez így. Oké. Akkor mondja meg valaki, hogy mit tenne, ha ő vezetné az országot!
2013. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Én pld azért mert amim van azt lassan veszni látom.

Egyre elkeserítőbb harcot vívok azért hogy amit nehezen eddig elértem az megmaradjon.


"akinek nincs mit elveszteni az csak ugat, aki meg éppen elveszti az harap, ha sokan vesztik el egy időben akkor van az ideje itt valaminek ami nem túl szép"

2013. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A semmirekellő véleményem szerint az az ember aki, fröcsög a monitor előtt , és nem a pozitív dolgokkal foglalkozik. a monitor előtti posztokkal nem fog megváltozni semmi, a fejekben kéne rendet tenni. :) Szóval semmirekellő emberek voltak a drága szüleid , mert sajnálták a pénzt óvszerre és sajnos megszülettél :)))))
2013. febr. 7. 21:47
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
Szemtől-szembe is mernéd a szüleimet sértegetni?
2013. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!