Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy a facebook-o...

Miért van az hogy a facebook-on azok az ismerőseim monitorforradalmárkodnak akiknek megvan mindenük?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 21:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát aki elkezdte az ócsárolást annak javaslom, hogy bírja a kritikát :)
2013. febr. 7. 22:06
 12/18 anonim ***** válasza:
66%

Jah, csak én nem a rokonaidat sértegettem.

Nyugodtan mosolyogjál, mivel szemtől-szemben úgy se mernéd ezt megtenni így kijelenthetjük, h te is csak egy monitorharcos vagy, akinek csak addig nagy a pofája, míg két monitornyi távolságra van.

Szánalmas....

2013. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát, a fő-fő "fülkeforradalmárnak" is van jó pár száz milliója...
2013. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy a sértegetést te kezdted csípőből támadtál a meleg szobádból a monitorod árnyékából, most meg fel vagy háborodva, hogy reagáltam rá :) Nem értelek téged, ami meg a szemtől szembeni dolgot illeti állok elébe. Szóval várom a privát üzeneted hol szeretnéd hogy szemtől szembe beleköpjem az arcodba amit állítólag a monitor előtt merek megtenni :)
2013. febr. 7. 22:20
 15/18 anonim ***** válasza:
A főfülkésnek is van néhány milkája?Jó hogy nem áll mögötted szocpolér.Még te lennél aki hamarabb odaér a kolbászsövényhez...
2013. febr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Áll még az ajánlat?

Felvesszük egymást facen aztán meglátom mennyi kedved lesz okoskodni ez után is:)

2013. febr. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Azt nem értem hol voltak ezek az emberek 2006-ban...

Akkor kellett volna kiállni, ami ma van, annak az egyenes következménye.

2013. febr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mert ennyi telik ki az agyukból.Nem tudják szép és értelmes dolgokkal elfoglalni magukat. Dolgozni ciki ,olvasni gáz nekik, tehát nem maradt más mint a hőbörgés.Meg a belecsipogás olyan dolgokban amihez nem értenek és amire nincs rálátásuk.

Jó dolgába , unalmába csinálja az emberfia a legnagyobb baromságokat!

2013. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!