Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem őrület micsoda ellentétek...

Nem őrület micsoda ellentétek vannak a tv híradók között?

Figyelt kérdés
Tegnap néztem a híreket az RTL klubon,meg az M1-en is.És totál ellent mondtak egymásnak.Az egyiken azt fújták romokban az ország gazdasága a másikon meg,hogy a válság ellenére hatalmas ütemben fejlődünk.Totál komoly fejel mondja mind két oldal:).Valaki hazudik vagy mindkét oldal.Legalább a híradóba mondhatnák az igazat ez már gusztustalan.

2013. febr. 15. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Az M1-en kormánypropaganda megy.
2013. febr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyik oldal hazudik jobban de ez már sok.Teljesen hitelét vesztik a híradó műsorok.
2013. febr. 15. 15:18
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
szomorú ez :(
2013. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
1-es, az rtl-en kommunista propaganda megy!
2013. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Az M1 0-24-ben fideszes kampányt nyomatja. A kereskedelmi csatornák meg elég szűkös keretek között de próbálnak a valóságról beszámolni, igaz a cenzúra miatt nekik sincs túl sok lehetőségük.
2013. febr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Az RTL mostanra sokkal hitelesebbé vált, mint a közszolgálati is ez elég szomorú. Már itt tartunk, hogy egy kereskedelmi tv magasabb színvonalú, mint az M1.
2013. febr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

[link]

56. helyet értük el megelőz Moldova, Ghána, Ciprus...

a sajtószabadságban.

2013. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%

Minden róka a maga farkát dicséri.

A királyi TV a Fideszét, RTL-klub,TV2,stb. meg a ballibekét.

2013. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4%

"Az M1 0-24-ben fideszes kampányt nyomatja. A kereskedelmi csatornák meg elég szűkös keretek között de próbálnak a valóságról beszámolni, igaz a cenzúra miatt nekik sincs túl sok lehetőségük.



Hagyd már ezt a demagógiát "csak az én tökömből lehet merőkanál a töklevesben"


A nagy ker-tv k teljesen balos irányultság alatt állnak ez az érdekük és pont.


Az ember akkor lehet okos ha gondolkodik szét néz az országban a világban, összehasonlít, nem FELEDÉKENY és összerakja a maga igazságát.

2013. febr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

"A kereskedelmi csatornák meg elég szűkös keretek között de próbálnak a valóságról beszámolni, igaz a cenzúra miatt nekik sincs túl sok lehetőségük."


háhá nagyot nevettem rajtad :D szerintem is ez a berényi miki egy igazi gazember :D meg éjjel nappal budapest, ahol kitartott k*rvákat nézetsz, hogy csináltatják fel magukat persze folyamat részegen, csak a buli jeee. informálódj csak a ballib "médián" de legalább ne bölcselkedj itt vele. egy olyan csatornán, ahol egy jó jobbikos megmozdulás után az a fő hír hogy majom született egy ciprusi állatkertbe.


ha már itt járunk, én még nem láttam a retek klubbon a jobbikról semmit, csak ha van egy rossz megjegyzésük ők kongatják meg először a rasszista harangot európai szinten is akár.


kérdező ezért van az, hogy szögegyenest mást mondanak, minden tv valami érdeket képvisel, a retek klubb például a balliberális magyarellenesek pártját. a többi csatornát is írták de azokban nem vagyok 100%-ig biztos így nem írom inkább.

2013. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!