Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek van esélye a...

Szerintetek van esélye a Jobbiknak arra, hogy nyerjen a 2014-es választásokon?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz a közbiztonság és emiatt gondolom, sokan rájuk fognak szavazni.
2013. márc. 6. 12:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

20/20


Az tetszene neked, mi? Ne aggódj, nem fog. :)

2013. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
36%

21: Nem csak neki tetszene, sok embernek tetszene.


A jobbik egy indikátorpárt, ami megmutatja, hogy az irányítható emberek merre vannak. Nagyon hasznos és szükséges.


Egyetértek azzal, hogy nem szabad hagyni, hogy a jobbik etunjön, így legalább látsszanak az idióták.

2013. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
29%
21: Egy hazájáért tenni akaró magyar, neked idióta, 10x különb, mint 1 liberális. A liberálisok álszentsége, akik szerint ők mindent jobban tudnak mindenkinél, érvek nélkül persze, csak vagdalkozással, szóval az ő álszentségük már így is rengeteg kárt okozott ennek az országnak. Ráadásul elvett 22 évet Magyarországtól, és a magyar emberektől. Csak a Jobbik képes végre visszaadni a Magyarságnak azt, amit a liberálisok és egyéb szenny pártok és követőik elvettek: a nemzeti öntudatot, és végre egy normális, élhetőbb Magyarországot!
2013. márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
69%

22 az idióták ott vannak akik annak ellenére szavaznának a régi pártokra hogy tönkretették az országot együtt.

Nem értem miért szólják le a Jobbikot amikor még csak a hatalomban sem volt.

Pontosan azok szavaznak rájuk akik már valami radikális szakítást akarnak a jelen gáz helyzettel.

A baloldali pártok egyike sem a magyar érdeket képviselik, a fidesz ugyan egy hajszállal jobb ezeknél, de ők sem tették meg a nagy elszámoltatást, és nem tettek rendet, a devizásokat sem akarják annyira kiszedni a gányból mint ígérték, és az államadósság is csak valami 2,3%al lett kevesebb 3 év alatt, amitől én nem estem hasra, ezek szerint még legalább 70 év kéne hogy a maradék is elmúljon? Már így is a sokszorosát fizettük vissza annak amit felvettünk, csak a mi "gengszterváltó" pártunk volt az egyetlen a keleti blokkból aki továbbra is fizetni akarta a hiteleket. Mert hogy ez becsületbeli ügy... igen, konkrétan az ország nyomorodott bele és rabszolga módjára tejel olyan pénzért amit meg sem kaptunk meg már rég meg sincs, és már többször is visszafizettük, ezt úgy hívják uzsora.

Na evvel a mentalitással akar szakítani a Jobbik, nekem ez az egyik dolog amivel szimpatikusak lettek.

Már pedig ez nem a szokásos cigány utálós dolog, szerintem ez nagyon is fontos, és magamat sem tartom "hülyének" pont emiatt. Az a hülye aki szolga módjára hagyja hogy kirabolják ezt az országot, és még a szavazatukkal is támogatják ezt.

2013. márc. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!