Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kiállt rasszizmus a...

Miért kiállt rasszizmus a világ, ha Magyarországon félünk a cigányoktól?

Figyelt kérdés

-Izraelben lehet sterilizálni a etióp zsidókat,

-Olaszországban a maffia felgyújthatja a cigány telepet,

-Franciaországban ugyanezt az állam dózeroltatja el

-Szlovákiában lehet falat építeni a cigányoknak

-USA-ban lehet rassz szerint nyilvántartani az embereket,

-Romániában a rendőrök úgy viszik el a cigányokat mint a kutyákat

-Kanadában megadták nekik az esélyt, ott is folytatták a Magyarországon megszokott életmódot, de ott nem tűrték meg őket. Hazatoloncolták őket

Stb


De ha Magyarországon beszólnak egy cigány bűnözőnek akkor az egész világ felhördül, hogy mekkora rasszizmus van itt. Ha Magyarországon a mi adónkból tartjuk el a cigányokat, és ők gyilkossággal, lopással, stb köszönik meg. Ha valaki felszólal az ellen ,hogy a cigányok szinte mind bűnöző, betörtek hozzá, iskolában szekálják, fél vonaton utazni , retteg az utcára kimenni stb akkor egyből rasszista,fasiszta.


Én felszólaltam itt az oldalon ,hogy az iskolám több mint fele cigány és csak a segélyért járnak be, hangosak, üvöltöznek verekednek, kimennek óráról, cigiznek, egyből én lettem a liberálisoknak a célpontja ,hogy rasszista vagyok, nem vagyok értelmes, buta tuskó vagyok, hogy nem vagyok képes tolerálni,meg ők ilyenek, meg hogy én cigányozok, pedig csak leírtam a véleményemet. Kérlek,hogy kéne tolerálnom amikor a cigány beszól, verekedik, hogy kéne? Ez úgy érzem a tolerancia diktatúrája, felszólalsz,hogy bántanak a cigányok rasszista, és tolerálatlan, ha cigány verekedik, hát ő cigány ilyenek el kel őket fogadni. Csak kérem,hogy toleráljak amikor a cigány bicskával késel, ez is egy cigány szokás.


Köszönöm soha nem találkoztam cigánnyal emberekkel akik védik őket, most mi szívunk miattuk. A cigány védőknek is.


2013. márc. 6. 18:04
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
32%
Komolyan itt senki nem érzi a különbséget, hogyha akit utálsz az cigány az nem ugyan az mintha a cigányokat utálod? Az utóbbival van a baj, mikor valakit már az alapján elkönyvelsz bűnözőnek, hogy cigány. Nem minden bűnöző cigány. Nem minden cigány bűnöző.
2013. márc. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 50felett ***** válasza:
35%

21- es igazad van.

Olyan településen élek ahol elég sok cigány van, vannak rendesek is köztük, akik próbálnak úgy élni, mint a nem cigány emberek.

2013. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 Bnjámin válasza:
72%
Mi az hogy a magyarok is?. az nem magyar! attól hogy tud beszélni alapfokon, meg megkapta az állampolgárságot! attól még nem magyar.!!! Igenis a tetvesek 99,9% -uk bűnöző!
2013. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
82%

"Komolyan itt senki nem érzi a különbséget, hogyha akit utálsz az cigány az nem ugyan az mintha a cigányokat utálod? Az utóbbival van a baj, mikor valakit már az alapján elkönyvelsz bűnözőnek, hogy cigány. Nem minden bűnöző cigány. Nem minden cigány bűnöző."


Attól, hogy van 3 cigány, aki viszonylag normális, még a többi 90 agyon fog verni, hogy ha nem zavarjuk ki őket minél előbb az országból.

2013. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
55%
Akkor zavard ki azt a 90 cigányt, a maradék 3 embert pedig hagyjuk békén.
2013. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

Attól ,hogy van egy két kivétel attól még rá lehet mondani a cigányokra ,hogy ingyenélő mocskok.


A cigány védők soha nem láttak cigányt.

2013. márc. 11. 17:15
 27/48 anonim ***** válasza:
38%
És így? "Minden magyar ostoba - van egy-két kivétel - de attól többek között rád is lehet mondani, hogy ostoba vagy". Szerintem ez így sehogysem fair a kivételekkel szemben. Egyébként miskolci vagyok.
2013. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
42%

a cigányoktól félni egy dolog.

rasszizmust akkor kiáltanak, amikor valaki őket akarja elpusztítani. ezt a retorikában úgy hívják, hogy rasszizmus-kártya-kártya.

2013. márc. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
Hát nekem már akkor rám kiállották amikor leírtam a velük megélt tapasztalataimat. Gondolom aki ezt írta az egy értelmiségi,liberális aki még nem járt cigányoknál.
2013. márc. 12. 06:03
 30/48 anonim ***** válasza:
86%

Én attól tartok, hogy ez azért van így, mert nálunk gyűjtik őket. Sokszor vetődött már fel, hogy ezeknek kellene már valami putris hely, ahova elzavarjuk őket és csináljanak, amit akarnak. Hát, ez valószínűleg a nálunk fejlettebb országoknak is az eszébe jutott, pechünkre mi vagyunk az a putris hely, ahol meg kell tűrni őket. Nem hiszem, hogy a kormányunk azért nyalja a seggüket, hogy rájuk szavazzanak. Kapnak ezek sokkal nagyobb pénzeket az euból a "szolgáltatásért". Ezért lehet az, hogy itt nem lehet elzavarni őket.


Nem hiszem, hogy a jobbik meg tudná oldani a helyzetet. Még ha kormányra is jutnának, egy gyenge ország gyenge pártja... Ígérni könnyű, de hatalmuk nincs.

2013. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!