Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kiállt rasszizmus a...

Miért kiállt rasszizmus a világ, ha Magyarországon félünk a cigányoktól?

Figyelt kérdés

-Izraelben lehet sterilizálni a etióp zsidókat,

-Olaszországban a maffia felgyújthatja a cigány telepet,

-Franciaországban ugyanezt az állam dózeroltatja el

-Szlovákiában lehet falat építeni a cigányoknak

-USA-ban lehet rassz szerint nyilvántartani az embereket,

-Romániában a rendőrök úgy viszik el a cigányokat mint a kutyákat

-Kanadában megadták nekik az esélyt, ott is folytatták a Magyarországon megszokott életmódot, de ott nem tűrték meg őket. Hazatoloncolták őket

Stb


De ha Magyarországon beszólnak egy cigány bűnözőnek akkor az egész világ felhördül, hogy mekkora rasszizmus van itt. Ha Magyarországon a mi adónkból tartjuk el a cigányokat, és ők gyilkossággal, lopással, stb köszönik meg. Ha valaki felszólal az ellen ,hogy a cigányok szinte mind bűnöző, betörtek hozzá, iskolában szekálják, fél vonaton utazni , retteg az utcára kimenni stb akkor egyből rasszista,fasiszta.


Én felszólaltam itt az oldalon ,hogy az iskolám több mint fele cigány és csak a segélyért járnak be, hangosak, üvöltöznek verekednek, kimennek óráról, cigiznek, egyből én lettem a liberálisoknak a célpontja ,hogy rasszista vagyok, nem vagyok értelmes, buta tuskó vagyok, hogy nem vagyok képes tolerálni,meg ők ilyenek, meg hogy én cigányozok, pedig csak leírtam a véleményemet. Kérlek,hogy kéne tolerálnom amikor a cigány beszól, verekedik, hogy kéne? Ez úgy érzem a tolerancia diktatúrája, felszólalsz,hogy bántanak a cigányok rasszista, és tolerálatlan, ha cigány verekedik, hát ő cigány ilyenek el kel őket fogadni. Csak kérem,hogy toleráljak amikor a cigány bicskával késel, ez is egy cigány szokás.


Köszönöm soha nem találkoztam cigánnyal emberekkel akik védik őket, most mi szívunk miattuk. A cigány védőknek is.


2013. márc. 6. 18:04
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%

Mert itt mindent meg lehet tenni. Mindent, mert a nép mindent elfogad és elvisel.

Ez Magyarország.


Lehet, hogy a válasz túl rövid és tömör, de attól még igaz.

Ennél egyszerűbben nem tudom elmagyarázni.

2014. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim válasza:
100%

Teljesen igazad van!

Nem képesek a nagy liberálisok megérteni,hogy az embernek nem a cigányokkal van a baja, hanem azzal,hogy nem képesek a normális emberi viselkedésre. Ha már kinyitják a szájukat a mocsok jön belőle..és ha még cigányozol te vagy a gonosz meg a rossz...könyörgöm, hát így hívják őket nem?

Undorító ami itt megy M.országon...szánalmas.

Remélem a Jobbik fog nyerni . .:)))))

2014. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%

Külföldről úgy pakolják ki őket mint a huzat. Lásd: Olaszország, Franciaország, Svédország és a többi.


Csak mi magyarok vagyunk olyan kedvesek hogy eltűrjük az élősködésüket és a szemétségeiket. Persze nem tart minden örökké...

2014. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Teljesen igazad van.Nem te vagy az egyetlen tinédzser aki sajnos ebben a cipőben jár.Én is míg át nem jöttem a helyi általánosból ahová a környék suttyói is kénytelenek bejárni,addig sajnos belém is sokszor kötöttek,beszóltak,azóta nincs ez,de ez kizárólag annak köszönhető ,hogy nem vagyok összezárva ezekkel kényszeredetten.

Sok kitartást.

17/F

2014. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%

Ja és csak hozzá tenném,hogy nem észak-kelet magyarországi vagyok,se nem baranyai,tehát meglenne az esélyük beilleszkedni,mivel az iskolában csak 800 gyerekből kb 30 volt cigány,így elvárná az ember,hogy integrálódjanak.

Még egyszer KITARTÁS!

2014. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

[link]


Javaslom olvasd a magasröptű libernyákok "intelligens" hozzáröfögését! (Ami személyeskedés nélkül nem megy nekik.)

Nos az ilyenek miatt van ez az egész kiéleződés.

(Ráadásul a sztori is kiszínezettnek tűnik.)

2014. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Mert gyűlölik a magyarokat. Ott rúgnak belénk, ahol tudnak. Aki "magyarként" rasszistázik meg nácizik azért, mert leírod az igazságot a cigányokról, az vagy maga is cigány, vagy életében nem látott még olyat.
2016. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

A szocializmusban dolgozott a vezetésem alatt nem egy cigány, nincs rossz véleményem róluk, csak kezelni kellet őket. A több évszázados megszokást elég nehéz levetkőzni!

Most (a rendszerváltás után) ezek az emberek nem jutnak munkához, nem is törődnek velük, tehát semmi sem segíti, hogy hasznos tagjává váljanak a társadalomnak. Minél elesettebb valaki annál nehezebben tör ki a nyomorból, és mennél nagyobb nyomorban él annál inkább teher a társadalomnak.

A szegénységet nem lehet erőszakkal letörni.

Azt szokták mondani, hogy a Kádár rendszer kivezette őket az erdőből (legalább is elkezdte), az új rendszer pedig visszazavarta őket.

2016. júl. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!