Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A trianonozó magyarok hogy...

A trianonozó magyarok hogy szeretnék visszafoglalni az elcsatolt területeket?

Figyelt kérdés

Csak mert én régen felvetettem esetleges ötletként, hogy előbb talán a mostani országot kellene rendbetenni és megerősíteni, aztán pedig lehetne szó hódításról, mondjuk gazdaságilag fel kell vásárolnunk a szomszédos országokat és magyarokat betelepíteni, aztán pedig népszavazással idecsatolni a területeket, de megkaptam, hogy ez "aljas, gátlástalan és sunyi zsidó módszer, mi nem vagyunk ilyenek!" választ a felvetésemre.


De akkor ha nem ezt, akkor hogy akarják? Fogni magunkat és letámadni a szomszédokat és velük együtt az egész NATO-t vagy mi? Vagy már ők sem tudják, hogy mit akarnak?



2013. márc. 11. 17:39
1 2
 11/11 anonim válasza:
Na figyeljetek, ez mind szép és jó, de ne csak mondjuk, tegyük is, még pedig most azonnal! Ha azt akarjuk hogy legyen változás nem várhatunk mindennel mindig éveket... (sok sok évre gondolok) sokszor látom, hogy ott van a remény minden vérbeli magyarban, de elfelejtik vagy tudom is én... Szerveződjünk csoportba, csoportokba, hatalmas tömeggel teremtsünk új kormányt, ami normálisan kormányozza az országot, ebből következik a jó gazdasás és népesedés, de ehhez nem hallgathatunk örökké...
2013. márc. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!