Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon már nem szabad...

Magyarországon már nem szabad cigányozni?

Figyelt kérdés
A szomszédunkba lakik egy cigány family,aztán néha szoktam cigányozni.Bár ők tényleg rendesen mert az egész család dolgozik tisztességesen szóval nem lehet rájuk panasz,régen volt egy kis hangoskodás de ezen kívül semmi.Anyám mindig rám szól hogy ne cigányozzak.Ennyire nagy baj ez vagy mi?
2013. márc. 21. 20:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem cigány dolog ez.
2013. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Úgy értem anyám mindig rám szól hogy ne cigányozzak mert meghallják a szomszéd cigányok.
2013. márc. 21. 20:55
 3/23 anonim ***** válasza:
72%

Ez esetben meg ki nem sz@rja le.

Miért? Miért ne?

2013. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%

Hát a rendesebb cigányokat tényleg nem kellene sértegetni.


A cigányozást mi általában nem a rendesebb fajtákra értsük.


Nekem van cigány ismerősöm és ő is utálja az olyan putris dologtalan bűnöző cigányokat.

2013. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Sz1u ***** válasza:
77%
A hangsúlyon van a lényeg! Soha nem mondtam egy cigánynak sem, hogy roma... Ha nem gúnnyal, lenézően mondod a cigány szót, egyáltalán nem fognak megsértődni érte! Sőt!
2013. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én kérdezem akkor miféle népcsoportba tartoznak?

Vannak az emberek és a cigányok? Ez nem rasszizmusból de akkor nem vágom.

2013. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is cigány szomszédaim vannak, semmi gond velük, mégcsak nem is ordibálnak. Szoktam velük beszélgetni, amikor együtt sétáltatjuk a kutyákat, de szóba se kerül, hogy ki cigány és ki nem. De hát miért is kéne szóba kerüljön.
2013. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%

"Én kérdezem akkor miféle népcsoportba tartoznak?"


ENNYI. Most politikai korrektségből nevezzük őket svédeknek? Miért, mikor nem azok?

2013. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

Hát ha az a bizonyos szomszéd kemény dió, akkor bizony ne nagyon cigányozz, mert megbánod nagy valószínűséggel.

Vannak rendesek is köztük, de olyan elenyésző, hogy általánosítás az alap, én is általánosítok velük szemben.

2013. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
32%
Úgy cigányozz, hogy ne hallják meg véletlenül se, mert gondolom így is éppen eléggé szégyellik magukat a többiek helyett is.
2013. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!