Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi az esély egy revízióra?

Mennyi az esély egy revízióra?

Figyelt kérdés

ha esetleg a Jobbik választást nyerne (jó lehet ez nem a következő választáson lesz... bár a remény hal meg utoljára)

tehát már többször is megpendítették a revízió húrjait

jó lehet nem tudjuk visszakapni a teljes országunkat, hisz akkor Horvátország Szlovákia eltűnne a térképről...

De Erdély kárpátalja Délvidékre és a magyarok lakta területekre szerintem van reális esély!

nektek mi a véleményetek? Persze gazdaságilag erkölcsileg katonailag rendbe kell tenni előtte az országot... tehát tudom ez nem a következő 4-8 évbe lesz... minden a választásokon és rajtatok múlik :-)


2009. szept. 20. 12:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
11%

"ha a magyarországi magyaroktól függ akkor semennyi, az elszakított magyar részeken kiharcolják a magyarok előbb utóbb az autonómiát"


Nem harcolják ki. Ha '90-ben nem harcolták ki, akkor egyre fogyatkozva hogyan harcolják ki most? Pl. az erdélyi magyarok száma 1989 óta kb. 200-300 ezerrel csökkent. Elvándorolnak, beolvadnak. Ezért nem lehet őket hibáztatni. Egyetlen kisebbség volt képes "revíziót" kiharcolni Európában a II. vh. óta, a koszovói albánok. Mennyi náluk a vegyes házasságok gyakorisága? Hány gyerekük van? Nekik is max. 1?


Minden "nagy hazafi" egyébként, akinek nincs legalább 4 gyereke, csak szájhős. Ugyanis akkor még nem tett semmit a revízióért. Nem az a puhap*cs, akinek nincs Nagy-Magyarország matrica az autóján, hanem az, aki nem tesz, hanem beszél. A tennivaló: 4 gyerek, de számolni kell a lemaradókkal, szóval inkább legyen 5-6 gyerek. Nos, ki vállalja? Úgy értem, amikor nemcsak dumálni kell, akkor ki marad "revízió-párti"?


Kevesebb vicces szájhősködést kellene olvasnunk és hallanunk, ha ezt megértenék a kedves hazaffyak.

2009. szept. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Uhh. Az elobb volt egy komment, hogy "egy négyzetcentiméterért sem lövetem szét a fejem"-ez igen!!, igyazi hazafi bakker. Kárpátaljai vagyok, és hiába nem vok m.o-n de akkor is képes lennék meghalni érte, mert én tudom, hogy mit jelent a MAGYAR, és MAGYARORSZÁG szó. A revizióra nem sok esélyt látok, de aki ugy gondolkodik, mint a semmirekello zsidó politikusok, hogy nem is hiányzik magyarországnak a magyarlakta területek, annak üzenem, hogy lövesse fobe magát. És ez a gondolkodás, hogy iogy is szar a gazdasága bla bla... ez is hülyeség, mert minél nagyobb egy ország, annál jobban fel lehet lenditeni!!! 1920 elott magyarország európa egyik legerosebb államai közé tartozott, és nem 10 millió embere volt, s gazdasága sem volt a béka segge alatt mint most. Oroszország vajon miért eros állam? USA vajon miért eross állam? tegyétek fel ezeket a kéréseket magatoknak. Az tuti, mig a hadügy nincs megoldva, addig magyarországnak semmi esélye semmire!!! de akkor is mondom, hogy aki ellenezné a visszacsatolást, azt elkelene hozni egy kicsit kárpátaljára, vagy akár erdélybe, s akkor meglátná, hogy tényleg nem volt igaza, mert hiába van szegénység, akkor is az emberekben megvan a magyar virtus, az hogy magyarok voltak, vagynak, és lesznek is. A háboruban ha nincs kárpátalja, akkor az oroszok bent vannak magyarországon, és onnan mrá nincs kiut, és most meg hogy szépen mondjam LE SE SZARJÁK??? Üzenem a kérdezonek, és minden tiltakozónak, hogy látogassák már meg egy pár hétre a határontuli magyar falvakat!!!!! majd akkor megtudják!!!
2010. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!