Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme van árcsökkentés...

Mi értelme van árcsökkentés mellett aláírásokat gyűjteni?

Figyelt kérdés
Elmúltam 50 éves, de ilyet még nem tapasztaltam soha. A FIDESZ a rezsicsökkentés mellett, az MSZP az alapvető élelmiszerek árának csökkentése mellett gyűjt aláírásokat. Most akkor azon múlik egy termék ára, hogy mennyien követelik aláírásukkal az árcsökkentést? Ezt még Rákosiék se igen képzelték... Vagy ha mégis így van, akkor miért nem gyűjtünk aláírásokat a többi termék, mondjuk a benzinár csökkentése mellett is?

2013. ápr. 3. 19:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%

Az MSZP hiába akarja csökkenteni az alapvető élelmiszerek árát, így is gondban vannak a magyar gazdák, ha csökkentenék az árat, mi lenne velük, könyörgöm?

egy ilyen megoldás viszont nagyon jó:

[link]

vagy a saját/helyi pénz bevezetése, amire ausztriában volt példa, és amit több más település is követett, mert fellendülést hozott, s amit gyorsan le is állított már nem tudom vagy a kormány vagy a nemzetközi közösség, mert azon ugye ők nem tudtak keresni.


a rezsicsöükkentés más dolog, mert nem telejsen tőlünk függ, mert energiaügyileg kiszolgáltatottak vagyunk.


egyébként azt még a hülyének is tudnia kellene, hogy minél inkább beleszólnak az emberek a hatalomgyakorlásába a demokrácia által lehetővé tett módokon, annél sikeresebb és élhetőbb az állam!

2013. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyértelmű és egyben öncélú: kampány.
2013. ápr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az üzemanyagok durván 50%-a adó!

Melyik az a politikus aki az államkassza ellen gyűjtene aláírást?

2013. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Shai-Hulud ***** válasza:

"Melyik az a politikus aki az államkassza ellen gyűjtene aláírást?"

Melyik lenne, Orbán - persze csak ellenzékben.

2009-ben tele volt a média azzal, hogy a Fidesz szerint a kormánynak csak akarnia kellene a jövedéki adó csökkentését, és így olcsóbbá tenni a benzint. De azok a gonoszok nem csökkentik, csak szükségtelenül sanyargatják a népet.


Hát tessék, már három éve nekik áll a zászló, lehet csökkenteni, tessék csak, tessék....

2013. máj. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 acelsziv ***** válasza:
Nem ismerem a hátteret, de szerintem inkább az alapvető élelmiszerek áfájának csökkentése lehet a cél. Nyugaton az átlag élelmiszer áfa érték 8% nem 27.
2013. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!