Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kérjünk bocsánatot az öreg...

Kérjünk bocsánatot az öreg zsidóktól a nagyszüleink miatt? Ez már azért tényleg pofátlanság, nem?

Figyelt kérdés

[link]



azért erre már mindenki csak felkapja a fejét, nem? vagy van aki szerint ez jogos?


2013. ápr. 7. 12:36
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
61%
Cionista szag van mindeki le lett pontozva bár helyeslő válasz nem jött egy se!
2013. ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 rémuralom ***** válasza:
36%
Na álljon meg a menet! Ti (a legtöbb náci nethuszár) folyamatosan a kettős mércét sérelmezitek, és észre sem veszitek, hogy ti magatok is ezt alkalmazzátok. Nem kell a nagyszüleitek bűnei miatt elnézést kérni a zsidóktól. De attól, hogy pár zsidó ezt másképp gondolja, még nem kell "a" zsidókra hurrogni. Nem látjátok? Pár zsidó marhaságait rákenitek az egész zsidóságra. Akkor miért várjátok el, hogy a zsidók ne tegyenek ugyanígy velünk, magyarokkal?
2013. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
53%

12 Nem kell a nagyszüleink bűne miatt bocsánatot kérni mivel nem léteznek ilyen fogalmak hogy bűnös nagyszülők, ezt csak a zsidó propagandátorok találták ki és most a szánkba adják és adtad .


Vigyázni kéne a fogalmazással mert a kisgyerekek elhiszik aztán felnőnek és már nem is kell nekik semmit mondani ,maguktól fognak bocsánatért esedezni ezeknek a szektáknak.

2013. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
79%

[link]


Tessék, meg lehet nézni, zsidó gyerekek írnak azokra a rakétákra, amikkel bombázzák a palesztinokat:)

Arról meg hogy verik a palesztinokat..ne is beszéljünk:)

2013. ápr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 Pro Patria ***** válasza:
85%

Nem minősítem, mert a jóízlés keretein beül nem tudnám, és valószínűleg a leszármazottaimat is kimoderálnák innen.


De egy kérdést mégis felvetek: az én dédanyukámtól, dédapáimtól mikor kért bárki is bocsánatot? Akát a sírjuk elé odaállva? Pedig én pénzbeli kártérítést még csak nem is vártam el, soha... A zsidók azt hiszik, csak őket érte sorscsapás, holott az övékénél sokkal nagyobbak is voltak, több népnek is, és ezeket szándékosan háttérbe szorítják, hogy saját fájdalmuk fényét ne csorbítsa egyik sem. Ez vált ki minden tisztességes emberből indulatot.

2013. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
60%
Nem kérek én bocsánatot senkitől sem. Már csak azért sem, mert még a szüleim se voltak még csak pajzán gondolatok sem, mikor az történt velük, ami. Amit nem követtem el, azért miért kérjek bocsánatot?
2013. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
93%

Itt már mindenki mindenkitől bocsánatot kért, az usa az indiánok kiírtásáért, a rabszolgaságért, a pápa az inkvizícióért, a világ összes népe a holokausztért stb.


Mindenféle rosszindulat nélkül kérdezem: egyetlen egy esetet tud valaki mondani, amikor a zsidó nép vagy zsidó vallási vezető kért testületileg bocsánatot akárkitől is?


Nem kell lepontozni, ezt most komolyan kérdezem, és csak az válaszoljon, aki hallott már ilyenről.

2013. ápr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
83%
[link] én csak erről hallottam, de másról nem
2013. ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
94%
Minek? Akkor ennyi erővel a tatárok is bocsánatot kérhetnének tőlünk, már nem azért. Mindenhol volt népirtás és nincs olyan ország a földön, ahol ne lett volna ilyen öldöklés.
2013. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 Granulátum ***** válasza:
14%
Viszont az a helyzet, hogy a legújabb kutatások alapján a magyarokban több sémi gén van, mint a zsidókban, úgyhogy kérjenek ők bocsánatot :)
2013. ápr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!