Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szaniszló Ferencet miért...

Szaniszló Ferencet miért támadják veszettül ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 22:42
1 2 3 4 5
 11/43 Shai-Hulud ***** válasza:
59%
Ugyan, dehogy, egyáltalán nem kötelező... :-DDD
2013. ápr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 Shai-Hulud ***** válasza:
68%

Ja, azt nem tudtam, hogy aki elmebetegnek tartja, az mind kommunista... :-)


Pedro

2013. ápr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
31%
Sok embernek fáj látni az igazságot, inkább homokba dugják a fejüket! Végre egy ember aki kimondja az igazságot! Én tisztelem.
2013. ápr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
35%
Tudod Pedro, szeretném látni, hogy a kis kedvenceid is egyszer majd ilyen hűen fogják őrizni és bemutatni a Magyarországot, múltját és annak csodáit.
2013. ápr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
65%
Ők nem fogják, mert nem ferdítik el a történelmünket, mint ahogyan Szaniszló teszi, azért hogy minél jobban verhessük a mellünket a magyarságunk miatt. Egy magyar ember anélkül is lehet büszke és szeretheti a hazáját, hogy ilyen kreálmányokat elhiggyen.
2013. ápr. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
27%

Ja és Pedro, a hőn szeretet politikusok ezt csinálják? Bajnai, Fleto? Tudod, egy dolog nem tetszik neked Szaniszló. Ne nézd!!

De nekem a többi balf@szt el kell tűrnöm. Ők normálisak, ugye? Csak tönkre vágják az országot.


Nézd már meg, milyen emberek kaptak díjakat! Akik ledegradálják a magyarokat. Akkor kuss volt, ugye? Az már tetszett?

2013. ápr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
40%

Igen is büszkének kell lennünk a magyarságunkra. Legalább ezt ne vegyék el tőlünk.

De ha te nem vagy magyar, akkor mért vagy még itt?

2013. ápr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
60%

"Ők nem fogják, mert nem ferdítik el a történelmünket"


Jó, ezt gondold át újra! Valahol máshol élsz, ember.

2013. ápr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 Shai-Hulud ***** válasza:
63%

Én nem tudom, hogy ki és hogyan fogja bemutatni Magyarországot. De abban egyetértek, hogy tényleg szép ország. Sok vidéken jártam már, és jónéhány tája egyszerűen lenyűgöző. Nem csak határainkon belül, hanem azon kívül is, bejártam Erdély és a Felvidék jó részét...


A múltja igen hányatott, nehéz, és szenvedésekkel teli volt. Megérdemelne már az ország valamiféle békét, fejlődést, POZITÍV HOZZÁÁLLÁST - nem pedig gyűlölködést, és összeférhetetlenséget.


(Azt meg nem tudom, mit értesz a "kis kedvenceim" alatt, de szerintem neked halvány lila fogalmad sincs, hogy kik az én "kis kedvenceim". Meglepődnél. :-D )


Pedro

2013. ápr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
52%
Gyűlölködést nem Szaniszlótól kapsz. Meglepődnél honnan.
2013. ápr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!