Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a rasszizmustól és az...

Akik a rasszizmustól és az antiszemitizmustól félnek, a magyarság egységét is fontosnak tartják?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Mi a pikulát jelent ebben az esetben a magyarság egysége? A rasszizmus, meg az antiszemitizmus elég egyértelmű fogalmak. A magyarság egysége viszont ezerféleképpen értelmezhető. Fejtsd ki, mire vagy kíváncsi.


Én nem félek a rasszizmustól, meg az antiszemitizmustól, mert ezek mind teljesen kiszámítható viselkedési formák. A könnyen manipulálható, makacs, éretlen emberek érzelmei ezek. Persze, hogy aki nem tudja a kezébe venni a saját életét, mert nem elég felnőtt hozzá, az rasszista lesz. Nem is meglepő igazából. Ez teljesen kiszámítható. De engem speciel nem idegesít fel ez. Hallom, hogy külföldön hogy gyalázzák a magyarságot, meg itt Magyarországon hallom, hogy hogyan gyalázzák a kisebbségeket. Nos, az én véleményem erről az, hogy az egész egy hisztis fröcsögés. Egyrészt, aki rasszista, annak komoly életvezetési gondjai vannak, és szakember segítségére van szüksége. Másrészt pedig ez általában az áldozatokra is jellemző. Ha nem igazi pszichopatákról van szó, mint például Vona Gábor esetében, akkor általában az áldozatok maguk is rasszisták, vagy hasonló gondokkal küszködnek. Jellemzően az esik áldozatul az ilyen támadásoknak, aki maga is hasonlóan viselkedik. Lásd a magyarellenesség esetében például az áldozatok az elkövetőt, és annak nemzetét jellemzően barbárnak, állatiasnak, alsóbbrendűnek és elnyomandónak tituálják. Ez a magyarországi rasszizmus esetében sem ismeretlen. Lásd, cigány ellenes támadások esetében is sokan azt mondják, hogy büdös gyilkos magyarok. Persze, ez csak a hangos kisebbség. Nincs olyan, hogy egy nemzet rasszista.

2013. ápr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%

Nem is tudom hogy miként lehetne jellemezni ezeket az embereket (tisztelet a kivételnek) ha választ szeretnénk kapni a kérdésre.


Ezek az emberek.


Taj kapitalistának nevezik magukat és a tőke a tőke a jelszavuk. Aztán mikor egy a társadalom általi befektetés ki akar menni külföldre, és az állam azt mondja "ha nem nekem termelsz akkor fizesd vissza a befektetést" fel vannak háborodva.


Rasszistáznak teli tüdővel, miközben a valódi áldozatok nem is érdeklik őket.


Elítélik a szükségszerű szegregációt az oktatásban, de nem zavarja őket hogy a többségnek ártanak vele.


De tucat szám lehetne sorolni a sok ambivalens megnyilvánulást, ahol a kisebbségeknek még csak nem is az érdekeiben hanem az extra kiváltságaiban állnak melléjük, miközben a többségi társadalom meg mehet a levesbe.


Szerinted, fontosnak tartják?

2013. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vadkan01 ***** válasza:
71%
Nem tudom mit gondolnak, de a magyar nép nincs egységben, mert az egyik csoport a másiknak esik, ha különbözik a politikai nézete és elmegy tüntizni és ott elordibálja, hogy a másik oldal milyen undorító fajta ember, közben politikusaink jót nevetnek rajtuk a pénzzel feltöltött medencéjükben. Az országot közben tönkre teszik és a hülye nép vár a következő választásokra, hátha csoda történik. Nem fog! De kit izgat mi lesz veletek, úgyis tojtok erre szavakra, lepontozok és mentek tovább, hátha másba bele lehet támadni.
2013. ápr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

Divide et impera


Az egységes magyarság legyőzhetetlen, a megosztott magyarság önmagát pusztítja el.


Nem kell túlragozni.

2013. ápr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!