Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen alapon adunk szavazati...

Milyen alapon adunk szavazati jogot az Erdélyi magyaroknak?

Figyelt kérdés

Magyar állampolgár vagyok, itthon élek.

Azért szavazhatok, mert a döntés, amit négyévente egyszer meghozok, az kihatással van rám.

Ha egy párt hatalomra kerül, azért én vagyok (is) a felelos.


A Romániában élokre semmi hatással nncs ez. Csak ott vannak, és onnan dirigálhatnak Mo. belügyeibe, úgy, hogy mindegy nekik, ki van kormányon?

Leényegében, félillió politikai zsoldosról beszélünk itt, akik azt szavazzák meg, aki megadta nekik a jogot.


Hogyan képzeljük ezt?


2013. ápr. 29. 04:02
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Egyszerüen szar a hejesirásom
2013. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 Andizsuzsi ***** válasza:
Mondanám, hogy ez látszik a többi kategóriában tett hozzászólásodon is, de nem így van. Ahhoz elég jó a helyesírásod, hogy tudd, mi üti ki a biztosítékot a leginkább, de ahhoz nem olvasod elég figyelmesen a valóban szarul írók irományait, hogy azokat a hibákat vétsed, amik a tudás hiányából fakadnak. A helyesen írni nem tudók is egyfajta rendszer szerint írnak rosszul, és olyan ember talán nincs is, aki választékos, kerek, átgondolt mondatokban fogalmaz, és a legelemibb hibákat véti. Kicsit túljátszottad a dolgot.
2013. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 Pro Patria ***** válasza:
58%

Így van, pontosan erről beszéltem.

"hejes irásboll" -> ennyire rosszul _nem_lehet_ leírni ezt a szót! Nekem is ezt tűnt fel, hogy akinek ennyire rossz a helyesírása, annak az élet egyéb területén is ilyen igénytelennek kellene, hogy legyen, ellenben itt a megfogalmazással nincs baj, csak a szembetűnően rossz (indokolatlanul nagy mértékben elrontott!) írásképpel. Ki írja két l-lel, hogy "boll"? Ilyet még azok sem tesznek, akik hallás után tanulnak meg írni.

Nem tudom, mi ezzel a cél, talán egy bizonyos gondolatközösség lejáratása ezzel a viselkedéssel, vagy egyszerűen feltűnési viszketegség, unaloműzés, nem tudom. De hogy ez már nem emberi szint, az egészen biztos.

2013. máj. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
MErt csak hejesirásbol meg nyelvtanbol vagyok és idegen nyelvből voltam rosz a ezek a gyengéim de másbol meg inteligens vagyok.
2013. máj. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:

"MErt csak hejesirásbol meg nyelvtanbol vagyok és idegen nyelvből voltam rosz a ezek a gyengéim de másbol meg inteligens vagyok.":

Egyetértek azzal, amit eloszor írtál, de ha valóban intelligens lennél, akkor nem írtál volna semmit ilyen (j? :D) helyesírással.

2013. máj. 9. 19:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!