Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kaptam a mai nap folyamán egy...

Kaptam a mai nap folyamán egy szórólapot (Magyarország jobban teljesít), melyben az áll, hogy fejenként 51 ezer forinttal több támogatást kaptunk az EU-tól. Hol az én 51000 Ft-om?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy akár a nyugdíjamhoz, akár bármimhez is hozzáírnák.
2013. máj. 8. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
A fejenkénti államadósságról szóló csekk mellett.
2013. máj. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Az ország azt elhiszem hogy teljest,hiszen lassan már a levegőért is fizetni kell:).De az embereket rendesen meg kopasztják.
2013. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
ZSebembe
2013. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Nagy nagy csúsztatás.


Egyrészt ez 2017 ig érvényes, másrészt abban az esetben ha a 100% át lehívjuk, 3, részt ha 1 Ft sem megy külföldi kézre, 4. ebbe a mi 25% unk is benne van.


Szerinted ezeknek a kitételeknek mennyi a reális esélye?

Kb 10-15%, az az 5-7e között 2017 ig, az az évi mennyi is?

2013. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Először is nem 2017-ig van idejük, hisz nem 2013-ban választották meg őket. (függetlenül, hogy 4 évig vannak "hatalmon")
2013. máj. 8. 18:02
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Túldramatizáljátok a dolgokat. Örüljetek, hogy többet kapunk ! Én örülök :-)
2013. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

több pénzt lehet lehívni az eutól pályázatokra.

ez úgy működik, hogy megpályázol valamit (pl egy öregek otthonát akarsz létrehozni), majd ha megnyerted, és felépítetted az intézményt, megkapod a projekt létrehozási költségének x%-át. Pl: 80%-kot, tehát ez vissza nem térítendő támogatás.

itt súlyos ezer milliárd forintokról van szó nagyságrendlieg, amit olyan vállalkozó kedvű egyének kapnak meg, mint akár te.


a levélben gondolom arról van szó (én nem láttam)-ha minden magyar pályázna- akkor minden magyar 51.000 ft-tal többet kapna, ami jó, mert több jut annak, aki ténylegesen pályázik (mert a szomszéd Mari néni nyilván nem fog), mert ezáltlal munkahelyet teremt,az meg ugye keresletet, a megnövekedett kereslet meg megint munkahelyet teremt. És így megy a körforgás, így meg bőven lehet enyhíteni a megszorításokon.

2013. máj. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

"Enyhe" csúsztatás, mivel euróban kevesebbet kapunk, mint eddig, csak:

- nőtt az árfolyam;

- kevesebb a "nép".

2013. máj. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

előző, az, hogy mennyit kapnak a magyarok forintban, az az árfolyamtól függ.

és nem igazán világos, hogy most hogyan kapcsolódik ehhez a lakosságszám...

2013. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Na igen jobban teljesít..de arról már nem ír a brossúra hogy hová lett pár százezer magyar az elmúlt 1évben.


Ez az 51 ezer szépen hangzik, de ha összességében nézzük akkor nem kapott többet az ország. Tipikus orbáni propaganda.., és mennyi baromságra fognak támogatást adni.

2013. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!