Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gyűlölik a jobboldali...

Miért gyűlölik a jobboldali szavazók a baloldaliakat Magyarországon? S a baloldaliak miért nem gyűlölködnek? Lehet azért tolódott jobbra a politika, mert harsányabbak és erőszakosabbak? Ez nem veszélyes?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 10:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%

Jahh !

Tokaj hímveszejezni a himhuszban az nem gáz és nemzet gyalázó, kiejteni hogy zsidó,,,,, hu hú !

Ez a baj barátom!

2009. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%

Baloldali gyűlölködés:

-Mindenkit náciznak

-Mindenkit rasszistáznak

-Mindenkit fasisztáznak

-Mindenkit nyilasoznak

-Mindenkit kirekesztenek

-Mindnekit provokálnak

2009. szept. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
70%

"Baloldali gyűlölködés:

-Mindenkit náciznak "


Valahol igazad van sjnos!

De ha a dogok hátamögé is benézel akkor láthatod hogy nem a balos szavazók a hibásak!

Egyszerűen a vezetésből árad feléjük ez az egész atmoszféra. Ma már nem tudnak mit mondani a vezetőik a kérdésekre és ezt a sípot adták válaszok helyet.

Sok balost ismerek aki nem ilyen és egyre többen lesznek akik megértik hogy nekik sem kell ilyennek lenni.

2009. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Na akkor olvass bele a stop-on lévő kommentálásokba!

Még a modi is kitöröl,ha mersz szólni,hogy nem alpárian kellene megbeszélni a dolgokat.Ott kötelező gyűlölködni!

Egyébként ez az amit baromira nem értek.Sose gondoltam azt,hogy attól leszek jobb/nagyobb,ha a másikat fikázom,de láthatóan másoknak csupán erre tellik.

Ez nem hiszem,hogy politikai beállítottságtól függ,ez csupán sokak szegénysége!

2009. szept. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
63%

De szeretitek verni a melleteket, hogy "mááárpedig én iskolázott, értelmiségi vagyok ti pedig csak aluliskolázott alsóbbrendúek" Mire mentetek a hatalmas iskolázottságotokkal? Ugyan olyan prolik vagytok mint mi. Azért kíváncsi lennék ti agyoniskolázottak, ha megállítanának titeket az utcán és megkérdeznék, mikor írták a Szózatot, tudnátok-e. Szerintem csak pislognátok mint hal a szatyorban.



Egy Jobbikos aluliskolázott tahó vagyok. Nézzétek meg jött-e a postás a nyugdíjal.

2009. szept. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pont fordítva van.
2009. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

A baloldal egy alattomos banda akik, csak rombolni tudnak ezért is tart most ott az ország ahol eddig.

Én egyedül azt nem értem, hogy lehet ennyi tudatlan ember akik azok leszármazottait választotta meg akik egykoron országokat romboltak le Kommunizmus néven.

2009. szept. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

11:32:

"Én a radikalizmus híve vagyok és elegem van abból hogy mint valami felsőbbrendű lenne mindenki... ... ...mi mindenre merünk és tudunk válaszolni!"


Nos nem tudom, ki is hirdeti magáról hogy felsőbbrendű...

Én messze nem mernék (még egy közösség, vagy párt nevében sem) olyat állítani, hogy mindenre tudunk válaszolni.


Mellesleg (mielőtt valaki nagyon rám mászna) nem vagyok egyik pártnak sem tagja, sem pedig szimpatizánsa. - Nekem különvéleményem van :-))



14:39:

"De szeretitek verni a melleteket, hogy "mááárpedig én iskolázott, értelmiségi vagyok ti pedig csak aluliskolázott alsóbbrendúek""


Nem, én legalábbis nem szeretem. De azért jó lenne, ha elismernéd, hogy valamire csak jó volt az a magyar felsőoktatás... Szóval azért értek pár dologhoz, hidd el.


"Mire mentetek a hatalmas iskolázottságotokkal? Ugyan olyan prolik vagytok mint mi."


Pl. megértjük a világ menetét, vagy legalábbis annak néhány mozzanatát - nem pedig a tudástól el nem homályosított éleslátással nyilatkozunk mindenről.

Prolik vagyunk? Lehet... Na és?


"ha megállítanának titeket az utcán és megkérdeznék, mikor írták a Szózatot, tudnátok-e."


Hát bevallom, nem tudnám. Cserébe viszont ki tudom számítani az aszinkron motor szlipjét. Te is ki tudod?


"Egy Jobbikos aluliskolázott tahó vagyok."


Én ezzel nem dicsekednék, hanem inkább tanulnék - és nem tekintenék eleve gyűlölködve arra, aki esetleg képzettebb nálam. Hiszen ez bárkivel előfordul.


Pedro

2009. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

" Nem, én legalábbis nem szeretem. De azért jó lenne, ha elismernéd, hogy valamire csak jó volt az a magyar felsőoktatás... Szóval azért értek pár dologhoz, hidd el.

"


Elismerem én, de te is elismerhetnéd azt, hogy én is átlátom megfelelően a dolgokat, pedig csak most fogok érettségizni, nem az egyetem fogja megtaníttani azt, hogy mi miért van és, hogy miért nem lesz munkám. Szerintem nem könyvekből tanul az ember hanem tapasztalatokból (Gondolom most váltasz stílust és úgy fogsz beszélni velem, mint egy taknyossal).


" Hát bevallom, nem tudnám. Cserébe viszont ki tudom számítani az aszinkron motor szlipjét. Te is ki tudod? "


Nem tudnám, viszont én meg tudnám válaszolni a Szózatra vonatkozó kérdéseket.


A tanuláshoz három dolgo kell: pénz, pénz, pénz.

2009. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Gondolom most váltasz stílust és úgy fogsz beszélni velem, mint egy taknyossal"


Nem foglak. :-) Ha (mint írtad) most fogsz érettségizni, akkor már gyakorlatilag felnőtt vagy.


"de te is elismerhetnéd azt, hogy én is átlátom megfelelően a dolgokat"


Eszem ágában sem volt kétségbe vonni. Egyébként is, szerintem ahhoz, hogy valakinek jó meglátásai legyenek, nem elsősorban iskolázottság kell, sokkal inkább józan ítélőképesség, realitásérzék. Ezt pedig valóban nem lehet semmilyen egyetemen megtanulni. Ebben szerintem egyetértünk.


"Szerintem nem könyvekből tanul az ember hanem tapasztalatokból"


Nos ebben csak félig értünk egyet. Könyvekből IS és tapasztalatokból IS. Sok olyan dolog van, amit nem lehet könyvekből megtanulni. És sok olyan is, amit meg csak onnan lehet.


A szózat és az aszinkron motor kérdésben pedig állapodjunk meg abban, hogy mindenki máshoz ért. Engem sohasem vonzott igazán az irodalom, (sajnos) nagyon keményen műszaki beállítottságú vagyok. Valószínűleg Téged pedig ez hagy hidegen. Csak hogy tisztában légy vele, ezt én nem tartom sem erénynek, sem hibának. Egyszerűen különböző emberek vagyunk, különböző érdeklődési körrel, különböző tudásanyaggal.


"A tanuláshoz három dolgo kell: pénz, pénz, pénz."


Látod ebben sem értünk teljesen egyet. Szerintem inkább képesség, idő és akaraterő kell hozzá. Ha most fogsz érettségizni, akkor pontosan tudod, hogy kellő alaptudás birtokában bárki bejuthat bármelyik egyetemre. Inkább az a kérdés, hogy van-e ideje tanulni (például munka után, egy család, esetleg gyerek mellett), és hogy van-e megfelelő akaratereje fáradtan is odaülni a könyv fölé, hogy átrágja magát még 30 oldalon... Na szerintem ez az embert próbáló feladat!


Pedro

2009. szept. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!