Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szaniszló Ferencnek van...

Szaniszló Ferencnek van hiteles (! ) forrásokkal (! ) alátámasztható összeesküvés-elmélete?

Figyelt kérdés
Tudom, aki a 2 megjelölt szót használja, az csak ellenség lehet. Na de mégis, hozzatok hiteles forrásokat, különben szégyenben marad ez a drága jó ember! :)

2013. máj. 26. 18:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/126 anonim ***** válasza:
75%
Az összeesküvés-elmélet attól összeesküvés-elmélet mert nem hiteles forrásokra támaszkodik hanem erőltetett összefüggésekre, ferdítésekre, hazugságokra.
2013. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/126 anonim ***** válasza:
73%
Ugyan már, az egységsugarú kedvelőinek bőven elég bizonyíték az, hogy a zsidók felháborodtak a műsorain (amelyekben őket kritizálta).
2013. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/126 anonim ***** válasza:
24%
Jól van, látom már az agymosott provokatív kérdező és az agymosott, idomított válaszolók is gépnél vannak:)
2013. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/126 anonim ***** válasza:
39%
Hát hogyne lenne! Minden hétfőn reggel konzultál az UFÓk-kal, akik szállítják neki az infókat fénypostán.
2013. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/126 A kérdező kommentje:

Első: tudom, de hátha egyszer sikerül! :D

Második: voltak ilyen észlény osztálytársaim, amikor flódnit ettek az iskolában megkérdeztük őket, hogy nem éreznek-e némi önellentmondást?? Ízlett nekik, pedig náluk a zsidó szó a rossz szinonimája volt...

Harmadik: azért vagyunk agymosottak és provokatívok, mert nem röhög rajtunk az emberek 95%-a? (Szerintem pont te vagy agymosott...)

Negyedik: :DD

2013. máj. 26. 19:29
 6/126 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem az állandó vendég Nógrádi György külpolitikai szakértő elég hiteles forrás.
2013. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/126 A kérdező kommentje:

Nógrádi hitelessége nekem nem kérdéses, nem tudok magát lejárató megnyilvánulásáról. Mégis milyen összeesküvés-elmélettel ért egyet?

http://www.youtube.com/watch?v=BAupx4srfh0

Szaniszló normális dolgot nem tud mondani, akárhogy próbálkozik, Nógrádi helyreteszi. Ja és néhány hívő kommentje: "ez a rész nézhetetlen, a fasziból sugárzik valami rossz...NINCSENEK ÖSSZEESKÜVÉSEK/ELMÉLETEK" - aha, az rossz, aki nem hisz bennük...

"Ez a Nógrádi György egy agykárosodott barom, vagy szándékosan falaz a világhatalomnak. Ennek valóság alapja amit mond kb a nullával egyenlő. Gondolom azt is tagadná ha tehetné hogy a föld kerek..." - tehát ha valaki nem hisz ezekben, az ahhoz hasonlít, mintha a lapos Földben hinne...

"Kulonben meg minden merenyletet amit az fbi megakadajozott az fbi sajat maga szervezett . ez bevallott teny , meg a hireken is rajt volt . Ez a pacak egy senkihazi hazudozo ..." - rajt volt a hírekEN! :D

2013. máj. 26. 20:07
 8/126 anonim ***** válasza:
54%

És mégis milyen hiteles forrásra vársz?


Ha arra is lusta vagy, hogy utána nézz a dolgoknak, nem valószínű hogy az összefüggésekből le tudsz vonni bármilyen következtetést azon kívül, hogy a véletlen műve....

Ha csak arra vársz, hogy valaki bizonygassa neked, akkor szerintem nem is akarod tudni hogy mi zajlik a háttérben, mivel egyszerűbb megnézni a napi atv-s műsorokat, és rasszistázni, meg trapistázni, mivel ehhez nem kell bonyolult összefüggéseket keresni.

De nagy vonalakban részletezem neked. Azért csak így, mert ha nagyon belemerülnék sokáig tartana, úgyhogy csak linkelek neked néhány dolgot, hátha találsz benne összefüggéseket. (hogy sikerrel járj ajánlom hogy hanyagold az atv-t erre az időre.)



[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha esetleg lusta vagy olvasni:)

http://www.youtube.com/watch?v=Zy4WCh8vVf4

2013. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/126 anonim ***** válasza:
68%

#8


Jah ezek a megbízható forrásoknak azért kell ingyenes hulladék blogokba firkálni mert annyira hitelesek. Gondolkozz már egy kicsit.

2013. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/126 anonim ***** válasza:
34%
Most ha én is írok valamit egy blogba, akkor az hiteles forrás lesz? :)
2013. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!