Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legtöbben miért sütögetik...

A legtöbben miért sütögetik minden politikai témára az összeesküvés-elmélet billogot?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 16:25
 1/9 rémuralom ***** válasza:
100%
Csak magamról tudok beszélni, bár én nem sütögetem mindenre, én magamban csendesen elkönyvelem, hogy konteószagot érzek. Bennem spamszűrő működik, amely bizonyos szavakra szűr. Amiben szerepelnek olyan szavak (a teljesség igénye nélkül), hogy szabadkőművesek, illuminátusok, háttérhatalom, azt automatikusan bullshitnek és összeesküvés-elméletnek titulálom, mert valószínűleg szándékolt aljasságnak próbál eladni valamit, ami szimplán az emberi hülyeség intervenciója.
2013. máj. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
100%

Nem minden politikai témára, ez a kijelentés egyáltalán nem igaz.


A helyedben viszont elgondolkodnék azon: "Miért gondolja mindenki minden kérdésemről, hogy konteós baromság. Lehetséges, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Erre kicsi a lehetőség. Akkor ezek szerint mégiscsak nekik lehet igazuk, és túl sok összeesküvés-elméletet gyártok".

2013. máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aki a banki függetlenséggel vagy árnyékkormánnyal kapcsolatos kérdés kapcsán összeesküvés-elméletre gondol, annak valami el van b@szódva az emeleten ...
2013. máj. 13. 17:20
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Kedves 2. kommentelő.

Ha nem léteznek összeesküvések, akkor miért működnek titkosszolgálatok a világ minden országában?


Miért van TEK?

Miért van FBI, CIA?

Szerintem szólnod kéne nekik, hogy szüntessék be a tevékenységüket, mert olyan, hogy összeesküvés, csak a hülyék fejében létezik...

2013. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek tökéletesen igazat adok azzal a hozzátétellel, hogy szavak mellett a közlési stílusra is szűrni kell.


Továbbá felismerhetőek ezek onnan is, amikor az elmélet a világon semmiről nem szól, csak arról, hogy "létezik, bizony hogy létezik, ez az igazság", erre megad csrillió érvet, bizonyítékot. Ezen kívül semmi haszna nincs.

2013. máj. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Amiben az "illuminátus","a gonosz zsidó/szabadkőmüves háttérhatalom melynek célja Magyarország leigázása" és az "én tudom csak az igazságot" szerepel,az kicsit gyanús.
2013. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Huh, erős a moderáció!
2013. máj. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Az ám, egyesek nem bírják az igazságot elviselni. Ha már elfutni nem tud előlük akkor törölteti. Próbálom kevésbé provokatívan megfogalmazni.


Számtalanszor fel lettek ezek a kérdések téve meg is lettek válaszolva, de a kérdés feltevők többsége az állításaikra adott teljeskörű cáfolatokkal és további kérdésekkel feleltünk rá. Ami nem tetszett túlzottan a szabadgondolkodóknak, helyette inkább a szabályzatot megszegve feltették máshol ugyanazt a kérdést, ahol ugyanazokat a cáfolt mantrákat hajtogatták.

2013. máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem töröltettem semmilyen kommentet, mert már rég elvették a komment törlési jogomat.
2013. máj. 13. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!