Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most csak egyetemisták és...

Most csak egyetemisták és fősulisok válaszoljanak: Kire fogsz szavazni jövőre, ha elmész?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 13:36
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
46%

4. válaszolónak!

"Jobbik meg kirakat rasszisták, annyi közük van a valódi nemzetiszocializmushoz és a hazafiassághoz, mint nekem Tájföldhöz."

Miért is lenne közük a nemzetiszocializmushoz? Ha nem azt az ideológiát követik, akkor miért legyen közük a nemzetiszocializmushoz?

2013. máj. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
48%
Aki megígéri, hogy eltörli a hallgatói szerződést.
2013. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
55%
Együtt 2014-Párbeszéd Magyarországért
2013. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
78%
Kalózpárt
2013. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 doboszoli ***** válasza:
100%

Igaz, hogy ez a "felmérés" nem reprezentatív, de valahogy nem jön le Viktorék "elsöprő többsége"...

A kérdésre: még nem tudom.

2013. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
54%

# 11

Azért, mert amikor ment a kampány erősen ilyen vonalat képviseltek talán? Mostanra meg kiderült, hogy az is csak egy nagyra nőtt családi vállalkozás, pont úgy mint az összes többi párt (a nagy favorittal, az Együtt 2014-gyel egyetemben).


Azt nem tudom csak megérteni, hogy emberek miért mennek el egyáltalán még mindig szavazni, amikor csak ugyanazok az érdekszférák váltogatják a színüket. Olyan valódi, emberközpontú, népközpontú pártok/emberek pedig úgysem juthatnak a húsosfazék közelébe...

2013. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
62%

Komolyan emberek, Együtt 2014 meg Dk? Semmiből nem tanul ez az ország.

www.origo.hu/itthon/20130530-bajnai-9-honapos-munkanelkuli-segelyt-akar.html

Ez kell nekünk, tényleg sok ráció van ebben az elgondolásban. Ez aztán majd fellendíti a gazdaságot, állami munka minden fiatalnak! Megyünk vissza a kommunizmusba, államilag szabályzott rezsi, állami munka, zseniális! Európában lennénk?



Két farkú kutya párt a legesélyesebb nálam, esetleg jobbik, bár ők is sokat veszítettek a hitelességükből. A lakhelyemen tizenpár éve a fidesz a győztes, aránylag jó polgármesterünk van, de a trafikmutyi, földmutyi és a többi abszurd dolognak köszönhetően nem fogom őket megtisztelni a szavazatommal a választásokon.


A fő baj szerintem hogy az emberek nem pártok mellett szavaznak, hanem pártok ellen. Ezért cserélődik ki minden 4. évben a vezetőség, hiába nincs az ellenzéknek egy ütős terve. Ilyen abszurd ígéretek mint a 9 hónapos segély és a "rezsim legyőzése" elég a nyeréshez.

2013. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
27%

levelezőn tanulok én is, jelenleg külföldön.


Én a FIDeszre fogok szavazni, mert -ha tetszik, ha nem-, sajnos az a tény, hogy ez a párt az, amely a leginkább kiáll a magyar érdekekért.


Az MSZP és a E2014 már volt hatalmon 8 évig

(hiszen az e2014 tagjai régi mszp-sek, szdsz-esek, Bajnai 2006-tól volt a szoci kormányban pozícióban),

uralmuk alatt csekély osztogatás volt (hitelből), sok-sok korrupció, s a gazdaság lejtmenetben volt, ellenben az államadósság nőtt (2004-től 5 év kellett a megduplázódásig, most ellenben csökken).


Most sem fényes a helyzet, de egész Európában recesszió van, ahhoz képest viszont ez a mostani sajnos jónak mondható teljesítmény, amit a baloldal soha nem tudott, és nem is akart volna elérni.


Bajnai programja is ezt mutatja nekem:

- a (jórészt idegen) multik terheinek csökkentése - megj.: mintha nem keresnének eleget így is

- a minimálbér csökkentése,

- GMO engedélyezése

stb.


:(

2013. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
47%
FIDESZ
2013. máj. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
55%

A Fidesz-hívőkne üzenem:

Az államadósság nő. Nem tudom, melyik Magyarországon éltek, de mindenhol hírül adják, hogy nő és nő. Ne dőljetek be a Simicska-propagandagépezetnek, bár legalább megkapjátok a pénzetekért (mert állami pénz az adókból van, azt meg te fizeted) ami jár...


"Bajnai programja is ezt mutatja nekem:

- a (jórészt idegen) multik terheinek csökkentése - megj.: mintha nem keresnének eleget így is

- a minimálbér csökkentése,

- GMO engedélyezése"


A multik plusz terheit MINDEIG megfizettetik velünk, fogyasztókkal. Ezt nem lehet kikerülni, az árcsökkenést csak a plusz adók eltörlésével lehet elérni.


Hazugság, hogy minimálbért csökkentene, egyszerű hazugság.


GMO engedélyezése... Azon kívül, hogy semmilyen kutatás nem mutatta ki a GMO állítólagos káros hatásait, elég nagy az ellenszenv.


Egyéb hazugságok? Esetlek ez egy főre jutő kötelező melegházasságok számának növelését nem hiszed el? (igen, volt fidesz-hívő, aki elhitte, hogy kötelező lesz a melegházasság mindenkinek) Vagy esetleg, hogy ciánt rakatna minden élelmiszerbe?

2013. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!