Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyhogy a "náci" Magyarország...

Hogyhogy a "náci" Magyarországon ciki hazafinak lenni, külföldon meg szinte midnenhol természetes?

Figyelt kérdés

Persze itt most nem a mások lenézésére gondolok, csak a sima hazafiasságra...


Pl. USA: mindenhol amerikai zászló, az emberek is csomó amerikai zászlós ruhákat hordanak, és bele vannak b.zulva a himnuszukba, az amerikai elnökökbe, meg mindenbe... Nálunk azért a házamra kitűzött magyar zászló alatt magyar zászlós ruhában fennhangom éneklem a himnuszt, kicsikét furcsán néznének rám...


De itt Európában is franciákat, angolokat, olaszokat gondolom be se kell mutatni :) meg vannak győzödve hogy az ő hazájuk a legnagyszerűbb hely a világon :) Legalábbis akikkel én találkoztam :)


Ami viszont még engem is meglepett az Szlovákia:

amikor hokiszezon van akkor minden második autón / minden második emberen / minden utcasarkon szlovák zászlók... még ott is, ahol színmagyarok laknak :) Utca egyik feléről átkiabálnak a másoknak hogy "hajrá Szlovákia" azok meg visszakiabálnak valamit...


Egyszóval Magyarországon ez elképzelhetetlen... Még március 15.-én se hord mindenki kokárdát... Ja meg nem is beszélve Gyurcsány öszödöi beszédéről amiben "k-urva ország"-ozott egyet... Mondjuk Amerikában, de akárhol máshol felkoncolnák ezért az utcán...


2013. jún. 9. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
mert magyarországon a rendszerváltás után a lobogót és a nemzeti jelképeket kisajátította a politika
2013. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Hála a liberális gondolkodásnak és a hatalmi elitnek, a magyar rabszolga lett a saját hazájában.

Ennél jobb bizonyíték asszem nemkell arra vonatkozóan, hogy kik is az ország igazi főnökei...

2013. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Nem az a hazafi, aki zászlót tesz a házára vagy kokárdákat hord. Ez csak külsőség.

Amerika pedig nem követendő példa.

2013. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Azért mert a nácik kisajátították a hazafiasságot av hazafiasságnak álcázott náci sovinizmusukkal. Azzal hogy azt mondják hogy aki nem ért egyet a beteges eszméikkel az nem magyar meg nem hazafi azzal pont azt érik el hogy a normális gondolkodású emberek egyre eltávolodnak a hazafias eszméktől, mert összemossák őket az idióta trianononzó meg zsidózó majmokkal.
2013. jún. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Utolsónál a pont.
2013. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Tessék, megint a németek a rosszak, senki nem mondta hogy kötelező követni a nácizmust, azt a nézettel szimpatizáljatok amelyikkel akartok, de annak ára is van


Amerikának sikerült megtartania egész fennállása óta a büszkeségét, nekünk pl nem

2013. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

"Azért mert a nácik kisajátították a hazafiasságot av hazafiasságnak álcázott náci sovinizmusukkal. Azzal hogy azt mondják hogy aki nem ért egyet a beteges eszméikkel az nem magyar meg nem hazafi azzal pont azt érik el hogy a normális gondolkodású emberek egyre eltávolodnak a hazafias eszméktől, mert összemossák őket az idióta trianononzó meg zsidózó majmokkal."


A hazafiasság mióta náci találmány!? Mellesleg megsúgom, hogy ti, liberók is pontosan ugyanezt csináljátok (aki nem ért veletek egyet, nekiálltok köpködni). Na ilyenkor holmaradnak a lózungjaitok az egyenlőségről, véleményszabadságról?

Saját magatoknak is ellentmondtok, ennyire lehet komolyan venni titeket.


A "trianonozó"-t helytelenül írtad. Egyébként kérdezz meg erről egy határon túlit, aztán majmozd le őket is. Mit szólnál hozzá, ha hirtelen a te otthonodat csatolnák el egy másik országhoz, ahol mindennaposak a magyarverések? Már második nap jönnél ide hőzöngve fröcsögni, csak épp senkit nem fog érdekelni.


A zsidózásról meg annyit, hogy nézd meg, kik állnak a pénzpiac és a világbank élén...Bildenberg, Rosenberg, Goldstein (ezek teljesen nyilvánosak). Megsúgom neked így halkan, hogy mikor az ő áldásos tevékenységeik hatására nőnek az árak, te is őket szidod amikor összeszorított foggal elmormogsz pár krvaanyázást...

2013. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Németországban is ugyan ez van. Ezek a népek bűnös nemzetnek vannak elkönyvelve, nekik csak bocsánatot szabad kérni.

Meg ugye a háború mellett a határon túli magyarság miatt sem szabad "magyarkodni", mert az nacionalista, revizionista, fasiszta és megsértené a "baráti, szövetséges" szomszédos országokat.

És ugye bizonyos csoportoknak nagyon is érdeke, hogy a magyarság megosztott, tehetetlen legyen.

2013. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Amióta ilyenek sipákolnak mint a 48-as (IQ-jú)! Amúgy a "trianonozás" miben kritizálandó eltárcs? Attól, hogy vannak is akik túlzásba viszik, de azért nem kell, hogy teljesen homályba merüljön! Ja ugye a magadfajtájúak szerint aki nem tesz rá magasról az egybõl "náci". Elég egyszerû gomdolkodásmódotok van! Amúgy meg ha nem tetszik "el lehet menni"! :) (Egyáltalán nem vagyok jobbikos amúgy.)
2013. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

Itthon tényleg kisajátították a jelképeket a különböző politikai pártok.


"Még március 15.-én se hord mindenki kokárdát.."

Én sem hordok már egy ideje. Én nem ettől érzem magam magyarnak. (Erre még rásegített Orbán egy korábbi beszéde amiben nagyban hirdette, hogy mindenki viseljen kokárdát és fejezze ki, hogy ő mennyire nagy fidesz barát és mindenki aki nem így tesz, az hazaáruló. Burkoltan ez volt benne...)


Ettől függetlenül viszont ugyan úgy magyar vagyok és ugyan úgy szeretem ezt az országot.

(Plusz az a vicces, hogy így is valószínűleg sokszor többet teszek érte, mint azok akik lépten-nyomon a magyarságukat hirdetik.)

2013. jún. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!