Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vagytok szerelmesek még...

Miért vagytok szerelmesek még mindig Orbán Viktorkátokba? Mi jót tett veletek az elmúlt években?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 19:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer segített vinni a kosaramat a zöldségestől. Azóta vagyok szerelmes belé.
2013. jún. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hiába írsz ki ilyen kérdést ,a Fidesz és az MSZP internetes jelenléte gyenge.


Nem sok Fideszes válasz fog érkezni.

2013. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A neved alapján nem csodálom hiszen rokonod:DD
2013. jún. 11. 19:59
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ilyen mondatok miatt a többi Bajnais/baloldali kiutál a párjából.
2013. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Én nem vagyok belé szerelmes és sok kormány intézkedéssel sem értek egyet de mutass már egy másik politikust aki be mert szólni az úniónak ha zsarolni mert minket. A legtöbb már az előtt teljesít minden kérést mielőtt kérték volna. A másik hogy engem nem zavar hogy a bajban a bankoktól meg a multiktól vesz el pénzt nem tőlem.A harmadik tudom a rezsicsökkentés jó de nagyrészt egy kiváló kampányfogás de meik másik politikus csökkentette a kiadásaimat? És hogy mi jót tett velem? megpróbálnak segíteni a devizahiteleseken(ez engem nem érint) nem tudom hogy jó e amit csinálnak de az mszp csinált valamit? Állóvíz volt évekig most ezt azt változtatnak hátrány nem ért.Ő legalább nem fekszik le az úniónak és a bankoknak amit nagyon is helyeslek. Mondj a másik oldalról egy hiteles politikust és rá szavazok. Ki? lmp :drog és homokosok? Bajnai:libatolvaj aki a bankszektor kiszolgálója? Gyurcsány?:inkább hagyjuk.Az Mszp utódpártja meg alaból nem :kommunisták nem kellenek.Akkor mondj egy hiteles alternatívát. Írtam ezt úgy hogy sok sok mindennel nem értek egyet amit a fidesz csinál de mondj egy jobb alternatívát.
2013. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Azt hittem, a baloldal rasszistái már mind a Jobbikban kötöttek ki. Látom, tévedtem. Vagy mégsem?
2013. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Tévedtél, mert a Jobbik közelébe nem jutnak olyanok.
2013. jún. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20:17-es. Én is pontosan úgy gondolom, mint te!
2013. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Az biztos, hogy súlyos esetek. Volt olyan, hogy a vénasszony a konyhában tartotta falon Orbán képét, a másik meg oltárt készített, a harmadik meg csókolgatta élőben. :S Van gusztisa. Utóbbi elmeroggyant tavaly valami pártrendezvényen is vernyogott, azt hiszem valami román selejt tanítónő (szegény gyerekek).
2013. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

Olyanok mindenhol vannak. Akad, aki gyurcsótányra gerjed.

[link]

2013. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!