Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán a földdel együtt a...

Orbán a földdel együtt a vizet is eladta? Triannon után ez volt a legkegyetlenebb döntés.

Figyelt kérdés
Megszünik ezzel Magyarország. Talpunk alól eladta a földet.
2013. jún. 22. 17:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Remélem ne magyarországról írsz, és te is betertod amit javasolsz!!!!:D:D:D:D:D Te szájhős!
2013. jún. 22. 18:20
 12/19 anonim ***** válasza:

"De nem érted, hogy olyan nincs? Mindenhol máshol szar és fos a termőföld."


Egy darab betűvel nem mondtam, hogy földműves akarok lenni. -.-'

2013. jún. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Remélem ne magyarországról írsz, és te is betertod amit javasolsz!!!!:D:D:D:D:D Te szájhős!"


Jah, már tartom. Eddig vidéken éltem, de most 2 sráccal feljöttem BP-re albérletbe, 2-en dolgozunk, a 3. egyetemre jár, hétvégén meg bulizni járunk. Így király az élet. :D

2013. jún. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Egy darab betűvel nem mondtam, hogy földműves akarok lenni"

Igen, de abból él negyed ország. Ha ezt tönkrevágják/vágták, akkor nagyon durva világ jön. A múltiknak is addig alacsonyak az áraik, ameddig van konkurencia, utánna elszabadulnak az élelmiszerárak!

2013. jún. 22. 18:23
 15/19 anonim ***** válasza:

A mezőgazdaság és feldolgozóipara az ország GDP-jének valami 4%-át adja.

Amúgy apám hűtőházba dolgozik és a 4600 tonna kajából, ami náluk van, kb. a hatoda magyar. Szóval ne hidd, hogy te a magyar mezőgazdaság terményeit eszed.

2013. jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
9%

Ha elhagyod az országot a pénz miatt, akkor rabszolgája vagy annak a szűk csoport által létrehozott pénzrendszernek, amely az egész bolygót behálózza. És észre sem veszed, hogy nem vagy szabad, mert a pénzen keresztül egy szuper gazdag réteg irányít. Amúgy az a mondás még mindig helytálló, hogy "az a legnagyobb rabszolga, aki tévesen hiszi magát szabadnak."

Az ember sajnos elkezdett csak a pénznek élni. Semmi nem számít, csak a jólét szenvedély és a gazdagodás. Minden más huszad rangú vagy nem számít. Egyesek még az ősei által ráhagyott nemzetet és kultúrát is képesek eldobni csak azért, hogy jól éljenek ebben a mesterségesen létrehozott rendszerben, ahol a pénz(en keresztül egy szűk réteg) irányít.

Hiába. Ez a legjobb formája az irányításnak. Amikor valaki azt hiszi, hogy szabad, de alapvetően irányítva és manipulálva van. Jelen esetben a pénz által. De ez lehet még az oktatás, a média a vallás meg a többi agymosásra alkalmas eszköz. Bezárnak titeket valamilyen világszemléleti rendszerbe és foggal körömmel ragaszkodtok hozzá. Aki pedig nem hajlandó ehhez igazodni, azt kiközösíti a társadalom és "deviánsnak", "szélsőségesnek", "betegnek" titulálja.



De menjetek csak, hagyjátok el az országot... "Szabad" emberek vagytok, akik "szabadon" döntenek arról, hogy a PÉNZ miatt elhagyják az őseik által rájuk hagyott hazát.

2013. jún. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem fáj. Nagyszüleimnek lerugdosták a veséjét 4-5 hektár föld miatt kisz és párttitkár urak felmenői. Nekem semmi se maradt belőle. A bérköltség 70%-át ellopják. A nyugdíjbefizetések 60%-át lenyúlják. A kis dolgozó embert kirabolják. Az új oligarhák megszerezték a parasztok földjeit. Ők bolondok lennének eladni. Ez a troll kérdés csak vakítás. Hasonlóan a Thürmer - jobbik - stb. vakításhoz akik a 70%-os elvonást keveselvén adóemeléssel kampányolnak a szarvasmarháknak.
2013. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Cáfolatokat nem kapok ti pénzrabszolgák? Csak a szokásos lepontozást? Nektek a papír az isten amire számokat nyomtattak. Azért éltek-haltok.
2013. jún. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Helyes nem kell kienni nyugatra dolgozni mert mostantól francia földet taposunk. Csatoljuk magyaroszágot trianonhoz
2013. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!