Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt vagyok egy sráccal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagyok egy sráccal, de közben másra gondolok, nem tudok választani, nem tudom mi lenne a jó döntés?

Figyelt kérdés
Külföldön élek(Németország) együtt vagyok egy itteni sráccal,a kapcsolat jó is meg nem is olyan se veled se nélküled,viszont van egy másik srác akit régebbről már ismerek,ő szerelmes belém már eddig is olyan dolgokat megtett értem amit csak nagyon kevesen,amióta együtt vagyok ezzel a sráccal azóta viszont elfordult tőlem,nagyon sokat gondolok rá,de közbe abba is belegondoltam mi lenne ha otthagynám a mostanit és őt választanám de nagyon rossz érzés lenne,nem vagyok szerelmes de valamilyen szinten kötődöm már hozzá és hiányozna,félek ezzel rossz döntést hoznék,szerintetek?? tudom hogy ezt nekem kell eldöntenem,de véleményeket várok,köszönöm
2012. dec. 5. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindig nehéz egy ilyen döntést meghozni. Ha nem érzed jól magad egy kapcsolatban, akkor ott valami hiba van. Ilyenkor két lehetőség közül lehet választani. Vagy megpróbáljátok a hibákat helyrehozni, vagy pedig a szakítás. Vannak esetek, amikor a két ember nem illik igazán össze, és nem lehet a hibákat kijavítani, vagy valami más probléma van kettejük között, mondjuk az egyik fél több kompromisszumot köt, és egy idő után elkezdni érezni ennek a súlyát, akkor válik teherré a kapcsolat, és kezdi máshol keresni azt, amit eddig nem kapott meg. Ettől még persze kötődik a párjához, és szeretheti is, de van, hogy mégsem fog működni.

Azért meg kell próbálni megtenni a kapcsolatért, amit meg lehet, beszélni sokat egymással a problémáitokról. És azután dönteni.

2012. dec. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél végül?
2018. dec. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!