Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szélsőjobbosok miért nem...

A szélsőjobbosok miért nem merik felvállalni magukat?

Figyelt kérdés

Akik utálják a cigányokat, és legszívesebben a Dunába lőnék az összeset, aki gyűlöli a zsidókat és először elvenné a pénzüket, majd a Dunába lőné az összeset, és akik utálják a libsiket és a vörösöket (nyilván őket is küldenék a halak közé), azok miért nem merik ezt felvállalni? Nagyon büszkék magukra, de közben nem merik kimondani, hogy ők hungaristák. Ehelyett az általuk utált oldal szerint próbálnak meg szalonképesek lenni. Mi a baj, a hungarista szóval? MI a baj az antiszemitizmussal, ha utálja a zsidókat? Mi a baj a rasszizmussal, ha utálja a cigányokat? MI a baj, az antidemokratikussal, Ha utálja a liberálisokat, meg a nyugatot? Mindenért csak szabadkoznak, meg én csak magyar, meg nemzetpárti, meg stb.


Milyen büszkeség az, ami szégyelli magát?


2013. jún. 25. 12:26
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
88%

Azért, mert ha felvállalják magukat, akkor lecsukják őket 4 évre gyűlöletbeszéd miatt.

Ha meg még azt is el kell magyarázni neked, hogy valaki miért nem akar 4 évre börtönbe kerülni, akkor teljesen felesleges neked bármit is mondani.

2013. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
91%

Régebben ki volt írva még a kuruc.info-ra is, hogy "A cigányzene hungarikum, a cigánybűnözés ne legyen az!"


Ez szerintem mindent elmond, hogy a Jobbikosok nagy része nem rasszista, csak a balibesek akarják annak láttatni őket.

2013. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
70%

"ellenség keresés, hibáztatás, ez a módi."


Főleg a cigányok között, mert őket állandóan üldözik a rasszisták:)))

A zsidókról meg ne is beszéljünk, valamelyik kap egy pofont és rögtön lehet fizetni a kártérítést....

2013. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 finomakékpirula? ***** válasza:
6%

Utolsó, én nem foglalok állást, és ezt ajánlanám mindegyikőtöknek, ne állj képzeletbeli oldalakra.

Mert hidd el nekem, ez az egész egy színjáték, csak sajnos a durvábbik részéből. Akárhova is állsz, valakinek a kedvében jársz, valakinek az érdekében jársz el, és az nem a te érdeked, ebben tuti biztos lehetsz.

Ne csinálj ellenségeket magadnak, ha valami nem jó, változtass rajta, megvan a lehetőséged arra, hogy változásokat hozz az életedbe, anélkül, hogy bárkinek is ártanál vele.

Ez az egész cigányozás, zsidózás, antiszemitázás, rasszistázás, mindenféle ázás egy veretes baromság.


"Oszd meg és uralkodj"

Gondolkodj el rajta. Ezeket a problémákat szánt szándékkal generálják.

2013. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
86%

#10


Igen én kötekedek magammal részegen amikor jövök haza iskolából, én raboltam ki magam többször is, és saját magam miatt félek sötétedés után kimenni az utcára. És amiatt jövök mindennap gyomorgörccsel haza, hogy vajon magam után jövök e, vagy lefogok fordulni, magam miatt nézek folyton magam mögé. Azért nem tud nagymamám együl boltba menni, mert kirabolom, és elveszem a táskáját. Erre még sosem gondoltam, de nyilván én tehetek róla, hogy elmegyek A pontból B pontba.


És teljesen egyet értek a #12-es válaszolóval. Ha pedig valakiről, vagy valakikről rossz véleménnyel vagyok, ha ez akár egy népcsoport is, akár sztereotípiák miatt, akár személyes tapasztalatból, nem vagyok attól rasszista, de nem is vagyok köteles még élvezni ezt az életszínvonalat, amit ennek az országnak a közbiztonsága nyújt számomra.

2013. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

"Én nem azért utálom a cigányokat, mert barna színű a bőre, hanem mert ellehetetlenítik az életemet."


ha végigolvasod a kommentemet akkor megértenéd hogy csak azt mondtam el hogy mi számít rasszizmusnak

2013. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 finomakékpirula? ***** válasza:
0%

Tehát el is költözhetsz, járhatsz más utakon, járszhatsz autóval, busszal, sőt, otthon is maradhatsz.

A te döntéseid. Nem másé! Vedd már észre magad...

2013. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
95%
Mi voltunk itt előbb, nem a cigányok. Miért mi kerüljük ki őket? Ez a haza a magyaroké. És a magyarok mi vagyunk, Attila leszármazottjai.
2013. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát el is költözhetsz, járhatsz más utakon, járszhatsz autóval, busszal, sőt, otthon is maradhatsz.

A te döntéseid. Nem másé! Vedd már észre magad..."


Ez most komoly? Én vegyem észre magam? Az én hibám? Busszal járok iskolába ez a nagy bűnöm, amin változtatnom kell? Költözzek el? Utalj pénzt, hidd el nagy álmom elköltözni, családtagjaimnak is, csak küldj akkor pénzt már a héten megyek a családommal együtt. Autóra is adhatsz pénzt, és benzinre is, megígérem hogy azzal fogok járni akkor hidd el.


Maradjak otthon?:D Ez most kajak vicc ugye? Mond kérlek, hogy nem komolyan írod, nyugtass meg. Én maradjak a 4 fal között? Ez neked a normális kompromisszumos megoldás? Zárkózzak be? Bár tök mind1 mert 2x is törtek már be a lakásunkba, szóval ez sem jó megoldás. A boltba se mennyek? Vagy ha kimegyek a boltba már rasszista vagyok ha valamilyen atrocitás ér?


De hát az első ötleted még jó is, feltételezem annyi eszed van hogy rájöjj nem jó így nekünk, és ha tehetnénk eltudnánk adni a házunkat, és venni másikat, már nem itt ülnék. Szóval feltételezem segíteni akarsz a bankszámlaszámom megadom privátba ha gondolod.

2013. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 gr. Shadow ***** válasza:
100%

"finomakékpirula? válasza:


Tehát el is költözhetsz, járhatsz más utakon, járszhatsz autóval, busszal, sőt, otthon is maradhatsz.

A te döntéseid. Nem másé! Vedd már észre magad..."


Költözzenek el a bűnözők, hiszen ők csak megtűrt betolakodók!

Járhatnak ők is más utakon, pl. a kényszermunka tábor és a deres között!

Járjon autóval meg busszal, amikor a rávalót elrabolták tőle?

Reszkessen otthon? Inkább menjenek haza a cigányok!

Sőt, Te is velük mehetsz és imádhatod őket a természetes környezetükben! A Te döntésed nem másé!

2013. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!