Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szélsőjobbosok miért nem...

A szélsőjobbosok miért nem merik felvállalni magukat?

Figyelt kérdés

Akik utálják a cigányokat, és legszívesebben a Dunába lőnék az összeset, aki gyűlöli a zsidókat és először elvenné a pénzüket, majd a Dunába lőné az összeset, és akik utálják a libsiket és a vörösöket (nyilván őket is küldenék a halak közé), azok miért nem merik ezt felvállalni? Nagyon büszkék magukra, de közben nem merik kimondani, hogy ők hungaristák. Ehelyett az általuk utált oldal szerint próbálnak meg szalonképesek lenni. Mi a baj, a hungarista szóval? MI a baj az antiszemitizmussal, ha utálja a zsidókat? Mi a baj a rasszizmussal, ha utálja a cigányokat? MI a baj, az antidemokratikussal, Ha utálja a liberálisokat, meg a nyugatot? Mindenért csak szabadkoznak, meg én csak magyar, meg nemzetpárti, meg stb.


Milyen büszkeség az, ami szégyelli magát?


2013. jún. 25. 12:26
1 2 3 4
 21/40 finomakékpirula? ***** válasza:
10%
Nem mondtam, hogy muszáj elmenned, azt mondtam, hogy meg van a lehetőséged a változáshoz. Senki sem lehetetleníti el az életed, hiszen vannak lehetőségeid, ennyit mondtam, ezek pedig száraz tények, akár tetszik a lepontozó kis brigádnak, akár nem! De ebből is látszik az értelmi szinvonal, még ha nem is tulzottan lep meg, hiszen tudattalan csoportba mentem, nem is várhattam többet ennél... Hibáztassatok csak mást, várjátok a messiást, majd biztos megsegít benneteket. Addig is jó gyülölködést, az tuti sokat segít
2013. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim válasza:
14%
Ezt kérdezd a többi gárdistától!
2013. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

"Nem mondtam, hogy muszáj elmenned, azt mondtam, hogy meg van a lehetőséged a változáshoz...."


Jó akkor iratkozzak ki az iskolából? Aztán meg ne járjak dolgozni? Nem én döntök mint látod, kénytelen vagyok kimenni iskolába, dolgozni járnak az emberek jobb ha tőlem tudod. De esküszöm nem viccelek, nem túlzok és nem szívatlak, de gyere nyugodtan le ide pár nap és garantáltan megváltoztatom a véleményed. Ha majd elmondhatod, hogy voltál olyan környezetbe mint én, és akkor is ez marad a véleményed, azt fogom mondani, hogy igazad van. De addig ne fárassz a tipikus liberális maszlaggal, mert nyilvánvaló hogy az beszél így aki még nem tapasztalt.


A lakás eladásra pedig még annyit had mondjak el, hogy amióta cigányok laknak a szomszédságban, hivatalosan is lement a lakásunk ára. Akkor most hogy? Az ingatlanosok is rasszisták? Nem véletlenül nem tudjuk eladni a lakást. Akkor ez hogy van? Rasszista az egész ország, csak te nem aki mindent tud?

2013. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
A zsidók és cigányok közt is van aki nem vállalja fel zsidóságát vagy cigányságát. Csak itt a környezetemben két olyan embert ismerek aki magyarosította a nevét és tagadja, hogy zsidó. A cigányok közt is van aki magyarnak vallja magát. Őket is megkérdezed miért nem merik felvállalni?
2013. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
7%

"Tehát el is költözhetsz, járhatsz más utakon, járszhatsz autóval, busszal, sőt, otthon is maradhatsz.

A te döntéseid. Nem másé! Vedd már észre magad..."


Apád meg csinálhatott volna helyetted kisszéket, egyedül az ő döntése volt. Nem mi tehetünk róla, hogy megszülettél! Vedd már észre magad...

2013. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 finomakékpirula? ***** válasza:
0%

A hozzászólások hűen tükrözik amit elmondtam, buták vagytok, gyülölködők!

Nem védtem a cigányokat, nem mondtam, hogy jó amit csinálnak, egy árva szóval sem!

Azt mondtam, hogy az életedért TE vagy a felelős, senki más, ne várd el mástól, hogy segítsenek rajtad, MERT NEM FOGNAK! Ha valami nem tetszik, akkor tiéd a jog, hogy ezen változtass. Miután meghoztad a döntésed pedig vállald a felelősséget érte! Ha ezt nem teszed meg, akkor mi vagy? Ki vagy? Felelős ember vagy, nem? Ki hozza meg a döntéseket helyetted? Én? A kormány? Arra várhatsz!

Még egyszer megkérdezem, várod a messiást, hogy majd felszabadít, vagy cselekszel, és vállalod érte a felelősséget? Melyik tünik racionálisabbnak, te birka?

2013. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Szerintem te nagyon gyorsan ki leszel pontozva a GYK-ról... XD
2013. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Azért, mert félnek, hogy a demokraták börtönbe csukják őket.
2013. jún. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 finomakékpirula? ***** válasza:
0%

Hogy őszinte legyek pont leszarom, hogy mit gondol pár kis lelki nyomorult hülyegyerek, de ez elég nyilvánvaló, hiszen cigányozós topicba jöttem...

Vicces amúgy ahogy siránkoznak az interneten, de arra képtelenek, hogy változtassanak a nyomorult életükön, várják a megmentőket a kormányon, LOL

Nem is értem, ezen a világon élnek egyáltalán?

2013. jún. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

finomakékpirula?


1. Nem hiszem, hogy ez az egy topik húzott le 24%-ra.


2. Teszünk érte, már 47 képviselőt juttatunk a parlamentbe ügyeink intézésére, és a cigány bűnözés, vagy inkább cigány terror felszámolására. Ezen képviselők száma pedig exponenciálisan nő majd az elkövetkezendő választásokon.

2013. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!