Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szélsőjobbosok miért nem...

A szélsőjobbosok miért nem merik felvállalni magukat?

Figyelt kérdés

Akik utálják a cigányokat, és legszívesebben a Dunába lőnék az összeset, aki gyűlöli a zsidókat és először elvenné a pénzüket, majd a Dunába lőné az összeset, és akik utálják a libsiket és a vörösöket (nyilván őket is küldenék a halak közé), azok miért nem merik ezt felvállalni? Nagyon büszkék magukra, de közben nem merik kimondani, hogy ők hungaristák. Ehelyett az általuk utált oldal szerint próbálnak meg szalonképesek lenni. Mi a baj, a hungarista szóval? MI a baj az antiszemitizmussal, ha utálja a zsidókat? Mi a baj a rasszizmussal, ha utálja a cigányokat? MI a baj, az antidemokratikussal, Ha utálja a liberálisokat, meg a nyugatot? Mindenért csak szabadkoznak, meg én csak magyar, meg nemzetpárti, meg stb.


Milyen büszkeség az, ami szégyelli magát?


2013. jún. 25. 12:26
1 2 3 4
 31/40 finomakékpirula? ***** válasza:
0%

1, Nem csak itt, hasonló gyülölködő semmit mondó emberek voltak, de amúgy mint mondtam, nem érdekel. A % nem fokmérője az igazságnak, sokkal inkább annak a fokmérője mennyire mersz ellen állni a birka csordának.


2, Tehát 4 évente vagy hajlandó az életedért tenni valamit, oszt vagy bejön, vagy nem? Ezt nevezem ám tudatos életnek... 4 évente megbízol egy gengszter bandát, hogy tegye szebbé az életed, mikor ez körülbelül a fontossági lista végén helyezkedik el náluk, ez ám szép, derék cselekedet!


Srácok, finom a kék pirula?

2013. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

"2, Tehát 4 évente vagy hajlandó az életedért tenni valamit, oszt vagy bejön, vagy nem? Ezt nevezem ám tudatos életnek... 4 évente megbízol egy gengszter bandát, hogy tegye szebbé az életed, mikor ez körülbelül a fontossági lista végén helyezkedik el náluk, ez ám szép, derék cselekedet!"


Demokratikus államban így szokás, vagy vegyek egy láncfűrészt és kezdjek el gyilkolászni? Vagy hogy gondoltad?


És nem az MSZP-ről beszéltem, és nem is az LMP-ről, szóval nem rablóbandát bízunk meg.


Hát ha te a kék pirulát szopogatod, akkor én inkább a pirosból kérnék :)

2013. jún. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 finomakékpirula? ***** válasza:

Nem mondtam, hogy láncfűrésszel rohangálj... :)

Tégy amit jónak látsz, bár én furcsálom ezt a mentalitást, hogy 4 évente megbzízol pár gengsztert, aztán várod a sült galambot a szádba...


De mivel te azt gondolod, hogy a jobbik nem rablóbanda (LOL), gondoltam a kék pirulát szopogatod, azért kérdeztem. Kell piros?

2013. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Mint mondtam egy demokratikus államban nem sok mást lehet tenni. Majd az emberek eldöntik mire van szükségük. De kíváncsi lennék pontosan miért tartod a Jobbikot "rabló bandának", mi olyat tettek amiért ezzel a jelzővel illeted őket?


Kék, piros olyat adj amitől nem lesz olyan véleményem mint neked, meg te is vegyél be vagy 3-at :) Szóval maradok a kéknél, és neked is ajánlom, ugyanis annak a mellékhatása nem vakság mint a piros pirulának :)

2013. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 finomakékpirula? ***** válasza:

Hát vak az te vagy... :D


Nézd, a Jobbik sem csinál semmi mást, mint a többi, észre vehetnéd. Először is, meglovagol egy társadalmi problémát, ami valójában közel sem volt ilyen hatalmas azelőtt! Na nem tényszerüségben, hanem az emberek nem voltak ilyen megosztottak. Jelen pillanat eléggé kezd a helyzet elharapódzani, ami senkinek sem lesz jó, ezt majd később ki is fejtem miért nem!

Nos, tehát a jobbik megérzett egy kis probléma szagot, rácsücsült, ideológiát kreált mellé.

Tudod mi a baj azzal, amikor egy pártal azonosulsz? Elveszted az objektivitásod. Tudattalanul is megleszel vezetve, könyebben elhiszel akár baromságokat is. Mint pl. lépjünk ki az unióból hülyeség, amit rengetegszer olvasok itt, hogy egyesek szerint a jobbik kivinné az országot. Ez bullshit, senki sem merné megtenné, még ha lenne értelme is, nem képesek kivitelezni úgy, hogy abba az ország ne rokkanjon bele!

Na de mind1, térjünk vissza a tárgyra! A Jobbik észrevett egy problémát, azt a problémát jó nagyra növelte, felkínálta a "megoldást", és bumm hatalom!

Majd amikor oda jutnak meg fosztogatnak. Lehet látni a módszereken kinek milyen szándékai vannak. Ugyan úgy működik a Jobbik is, mint bármelyik másik politikai párt. Még ha most nem is (bár ezt kétlem), de később, ha esetleg kormányra kerülne lobby csoportok tömkelege kenné a pofájukat, ha máshogy nem, akkor erőszakkal lenne rájuk erőltetve az akarat. Az akarat pedig NEM a te érdeked!

És nem is a népé! Mert elárulok neked egy titkot, amíg az ország megvan osztva, addig lehet rajta uralkodni. Ha az ország egyezne, ugyan kéne-e neki önjelölt vezető? Hát nem! De amíg megvan osztva, addig mindig lesznek önjelölt probléma megoldók. Aki pedig veled akar foglalkozni, a néppel, az nem jelöli magát a pozicióra! Mert a szolgálat az nem egy hálás feladat, az bizony nehéz, és senki sem akarja! Az igazi jó vezetőt, aki a népét szolgálja azt a nép akarja, nem pedig ők maguk! Azok ellenkeznek, azok egymást ütik, hogy "jajjjajajaj csak ne én", látsz-e ilyet a mai politikában?

Komolyan azt gondolod, hogy a Jobbik nem egy kutya a többivel? Azért mert ilyen ál ideológiák mögé vannak bujtatva? Azért mert kint tart neked egy másik táblát? Tudod-e mivan a tábla mögött? Fogalmad sincs.

Ne szavazz, ne menj szavazni, ne menjen senki sem szavazni! Elég volt az önjelölt messiásokból!

2013. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

xD <- ennyit tudok a monológodhoz fűzni :D


Érdekes elmélet, de hülyeség. maga az, hogy a nép magát irányítja az vicc. Ilyet nem lehet mindig is nagyobb társadalmi csoportoknak volt és kel is vezető. Az már a mi bajunk hogy eddig tényleg csak és kizárólag rablóbanda volt terítéken ebben egyetértek.


Ami a Jobbikban más mint a többi pártban, és amivel cáfolom is a monológodat azaz, hogy eddig Magyarországnak nemvolt magyar nemzeti érzelmű kormánya. Erre írhatsz bármit, a kormányon lévő pártok sohase nézték a nép érdekét, mindig külföldi, multi bak érdekeket helyeznek előtérbe. Ez az egyik. A másik pedig az, hogy a Jobbik a többi párttal szemben, szóról szóra betartja a programjukat, még úgy is, hogy ilyen kevesen jutottak be. Ugyan úgy az ígért törvénymódosításokat, javaslatokat, ugyan úgy megtartják, ahogy azt elmondták a választások előtt.

Még egy ilyen párt sajnos nincs. Aki A-t mond választások előtt az B-t fog csinálni ez biztos. Itt is Fidesz a választások előtt hogy mondta Orbán, hogy majd ő megvédi a magyar földet minden eszközzel. Tessék most árulták ki. Gyurcsányról meg ne is beszéljek nem lesz gázáremelés, nem lesz villanyáram emelés aztán durr ugye az elhíresült videók, ezt nem is kell szerintem bizonyítgatni ez egyértelmű. A Jobbik amióta bejutott megy végig a programjukon, ahogy annak lennie kell.


Ez hülyeség amit írtál, hogy nem volt ekkora probléma, a cigánykérdés igen is régi probléma, ami most a szaporodásukat támogató pártok (Fidesz - MSZP) miatt még nagyobb probléma lett, mert nagyon sokan lettek, és igen ez egyre nagyobb probléma is lesz ezért, amíg nem lesz változás.

Az pedig még nagyobb hülyeség, hoyg kitalált ideológia, és erre a problémára ültek rá. A cigány bűnözés csak egy dolog a sok közül. Az elmúlt 23 év kormányzása a legnagyobb probléma amire létrejött a Jobbik. Mégpedig az, hogy azóta sem volt valódi rendszerváltás. Nem volt elszámoltatás se semmi. És az MSZP jogutódja az MSZMP kommunista pártnak és a mai napig ott tespednek a parlamentben. Ez így nincs rendjén, és ezért jött létre a Jobbik, a cigány bűnözés csak hab a tortán, igen sok ember ezért szavaz rájuk, mivel más pártok képtelenek ezzel a nagy problémával mit kezdeni. De még többen az eddigi rossz kormányok miatt szavaznak rájuk. A Jobbik nem olyan párt mint a többi ezekből lehetne észrevenni ha látnád. Az egyre sokasodó problémák megoldására jött létre, mint amire te is céloztál, és nyújt megoldást, amit szintén írtál, csak mint látod, működő, és valós megoldásokkal szolgál, nem úgymint te írtad.


Ezen gondolkodj el: legyen egy embernek akármilyen politikai nézete jobb vagy bal, a Jobbikot a Fidesszel vagy az MSZP-vel nem tudod összehasonlítani, nincs bennük közös ki is röhögnének ha azt mondanád bármiben megegyeznek. És valóban mások, és a Fidesz meg az MSZP már megmutatta hogyan kormányoz. Rosszul...

2013. jún. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 finomakékpirula? ***** válasza:
0%

Najó, valamit csak nem értettél meg...

Nemzeti érzelmü? Eddig olvastam, majd ha ezt sikerült megemésztenem, tovább megyek, de addig is!

Mi az, hogy nemzeti érzelmü? Most te komolyan beakarsz állni egy cimke mögé? Megnevezed, hogy mi vagy? És annyi vagy, nem több? Azonosulsz egy ideológiával?

Ez olyan, mint amikor kintvan a mezőn pár karám.

Az egyiket komcsinak hívják, a következőt szocinak, és ott van köztük ez a nemzeti érzelmü is. TE most bemásztál abba a karámba, felvetted a birka szerepkört, és beegetsz a juhásznak? (Jobbik)

És majd amikor a juhász füttyent egyet, hogy na fiúk, a nemzeti érzelmek ezt követelik meg, akkor te tudattalanul is azt gondolod majd, hogy ez a kötelességed!

Vedd már észre ennek a humorba illő tartalmát! A történelem során mindig is így írányítottak, vezettek meg embereket! Komplett népeket!

Ne kergess ideológiákat, csak bebörtönzöd magad, leláncolod magad! Ha szaros ideológiákat kell követned, akkor valamit nagyon nem jól csinálsz, nem maradsz objektív!

Következő, nem mondtam, hogy nem kell vezető! Azt mondtam, hogy ha a szükség meghozza, akkor majd a nép tudni fogja ki az, aki a feladatra alkalmas! És nem az egyén fogja hinni magáról, hogy ő alkalmas, hanem a nép!

Az egyén azt fogja gondolni, hogy ő alkalmatlan, mert a feladat túl nagy, a szükség túl nagy, az elvárások túl nagyok! Az az ember, aki jó érzésü, szolgálat kész, az nem tartja magát nagyra!


Egyébként nézz szét a világban, ezt csinálja minden hatalom.


Amerika


probléma - megoldás - hatalom


Terrorizmus - kémkedés, lehallgatás, háboruk, - hatalom


Látod? Mi mindent megtehetnek, ha van terrorizmus? Gondolod, hogy a terrorzmust nem generálja valami/valaki a háttérből? Gondolod, hogy a cigány kérdést megakarja bárki is oldani? Megakarja-e a Jobbik oldani szerinted, mikor az tartja életben? HÁHH

2013. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Akkor tedd túl magad rajta, és olvasd csak nyugodtan tovább amit írtam, sok kérdésre megkaptad volna a választ, amit megint fölöslegesen írtál le.


Nemzeti érzelműt is kifejtettem, hogy számomra mit jelent. Magyar érdekeket előtérbe helyező, magyar emberek érdekeit néző a nemzeti érzelmű. Nem pedig a multik, bankok, és egyéb idegen érdekeket szolgálnak ki a magyar nép nyomorítása közben. Nem azt teszik, hogy a magyar emberek az adójukat fizetik, a multi meg több tíz évre adókedvezményeket kap, hogy aztán kivegyék a pénzünket külföldre.


Szocik és kommunisták külön karámban?:D Na ne, az egy és ugyan az. Te melyik dimenzióból jössz?

Másodszor pedig nem másztam sehová. Itt ülök a szobámba, és még csak nem is bégetek. Van egy véleményem, egy nézetem a világunkról igen, amit többé kevésbé lefed egy ideológia a nacionalizmus. Mivel ma Magyarországon nincs ilyen párt, - de máshol se nagyon - a Jobbikot preferálom akivel úgyszintén, többé kevésbé egyezik a véleményem. Azaz úgy mondanám, hogy a jelenleg működő pártokközül ezt tartom a legközelebb az én ideológiámhoz, véleményemhez, nem pedig mást.


Ennyire egyszerű, hidd el nem sík hülye mindenki rajtad kívül, akinek van véleménye, és azt véletlenül egy párt is képviseli neki, nem birkacsorda. Tudod mi az igazi birkacsorda?

A birkacsordára inkább azt mondanám, akik pl. az RTL Klubon, például az éjjel nappal Budapest adásán szocializálódnak és nézik a "világunkat", hogy buliznak a r*bancok, na az mozgatja az igazi birkacsordát, a liberalizmus ideológiáját nyomatja a cionista hülyeséget. Az elbutított birka embereknek való igen - mint te is vagy -, akikkel próbálják elhitetni hogy minden király, minden "kúl", és mindenki egyenlő és mindenki együtt, vicc.

Na azok az emberek birkák veled együtt, akiket meglehet vezetni, és csordaként lehet terelni a hazugságok és ferdítések mezején.

Innen jön a hülye felfogásod is, amikor az RTL híradóba bemondják hogy 4 "fiatal" ezt meg azt csinálta, a 4 cigány kifejezés helyett. Meg nem ingyenélő csürhe, hanem rejtett erőforrás, hagyjuk már... Az olyan liberálisokat mint te akiket a hazugságokkal, a ferdítésekkel megvezetnek, és hagynak tévedésben élni, ez a birkacsorda. Akiket lehet manipulálni, egy hazugságot beleültetni, és azzal elhitetni vele bármit. Például hoyg ma Magyarországon nincs cigány bűnözés. Ez az ideológia például amit te preferálsz a legnagyobb széthúzás az országnak, amire pedig azt írtad, hogy egy cseppet sincs szükségünk. Ha nem lenne ennyi liberális ember, akkor lehetne egyről a kettőre lépni, nem a széthúzás felé, nem véletlen zavarták el Gyöngyöspatáról is a cigányok ezeket a káros egyéneket együtt, és megegyezésben a Jobbikkal. A cigányságnak a legnagyobb ellensége ezen ideológia, ami a széthúzást akarja a két nép békés együttélése helyett, és a cigányok integrációját akarja ahelyett, hogy egymás mellett élnénk békességben.


Na ezek a birkák...


Az pedig szintúgy leírtam, hogy a Jobbik az elmúlt 23 év rossz politikája miatt alakult nem pedig a cigány bűnözés matt. Az csak egy gond - egy nagy gond - a sok közül.


De ezzel be is fejeztem a veled való társalgást, mert a fallal is beszélgethetek ennyi erővel, és vissza is kanyarodtam a kérdező kérdéséhez is. Ugyan is ha megnézed kérdező, és sem löknék senkit a Dunába, még is jobboldali nézeteim vannak. Elegem van a cigányságból, de csak abból amit az elmúlt 23 év politikusai csináltak belőlük. Lehetne normálisan békességben is élni, ha a liberálfasiszta pártok mint az MSZP, és Fidesz nem emelné ki, és nem kezelné különállóan, a cigányságot rasszista módon. Szóval én nem érzem magam ettől se antiszemitának, se rasszistának, és a liberális embereket tartom annak, akik hagyták hogy a probléma idáig fajuljon, a probléma megoldása helyett. Ezért a jobboldali emberek, legalábbis én békességben akarok együtt élni, együtt, nem pedig széthúzásban.

2013. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 finomakékpirula? ***** válasza:
0%

Hűen tükrözted azt amit mondtam.


Látod, megítélsz, mert a nagy nemzeti érzelmeid ezt kívánják meg, leliberálisozol, mikor megmondtam, nem követek ideológiát. Azt mondod, hogy szerintem mindenki egyenlő, mikor soha sehol ilyet nem mondtam neked.

Azt mondod szerintem nincs cigány bűnözés, mikor elmondtam

Tényszerüségében nem változtak a dolgok a jobbik óta, hanem széthúzásban. TE beszél az együttélésről? Meg a békességről? Viccelsz? És ezek után te a Jobbikra fogsz szavazni?


Tőke ellenesség? Szerinted mit fog tenni a jobbik a tőke ellen? Van fogalmad milyen mélyen gyökeredző probléma ez?

Tőkét akarsz írtani? Kezdheted azzal, hogy a kapitalist szemléletet eltörlöd. Szocializmus meg a kommunizmus ugyan az? Te beteg vagy? Komolyan kérdezem, segítek rajtad szivesen, ha úgy érzed, hogy problémáid vannak.


Megvezetve pedig itt egyedül te vagy, mert te várod a csodát egy politikai párttol, fentartanád az ál demokráciát, ugyan úgy várnád a csodát egy olyan csoporttól, akiknek az az érdeke, hogy mindig legyen probléma, amire felkínálhatja magát, mint megoldást, másképpen nem is lenne rá szükség. Ne haragudj, de reménytelen vagy. Gyanítom rendkívül fiatal is, vagy pedig kellően öreg, másképp megértetted volna amit mondok, és nem mondol hülyeségeket.


Ez az egész érv rendszer amit te itt hangoztatsz a jobbikkal együtt jött a közhangulatba, 1-2 kivételtől eltekintve nem sokan tudatosították ezeket a problémákat, ahogy valószinüleg te sem. A jobbik propagálta ezt az egészet, éppen ezért nem bízom meg bennük. Józan emberek látták ezeket a problémákat a jobbik előtt is, és már szinte terv szerüen várták a jobbik felbukkanását, megjósolható volt, mint a tipikus

probléma - megoldás - hatalom megtestesítője.

Nem ma jöttem le a falvédőről, de te még éppen csak kezdel.

2013. jún. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
engem nem baszogatnaknak a cigányok, le is ütném azt aki belém köt, azokról beszélek akik nem képesek megvédeni magukat, amúgy azon problémázol hogy ez növeli a feszültséget, akkor mit akarsz álljunk nyugodtan és hagyjuk hogy kiraboljanak, leszúrjanak, a nőket megerőszakolják?
2013. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!