Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Románia a rendszerváltás...

Románia a rendszerváltás idején tényleg adott volna vissza területeket?

Figyelt kérdés
azt mondták nekem hogy a románok É Erdély vissza adták volna csak Kádár papa azt mondta hogy nem kell, meg olyat olvastam hogy az Ukránok is vissza adták volna Kárpátalját de az Antall kormány vagy valamelyik kormány azt mondta nem kell, miért nem kell? 20 év alatt el magyarosodtak volna, és talán gazdaságilag is jobban állnánk, sőt ha végre olyan kormány lenne aki tényleg tesz valamit nem csak a zsebét tömi akkor tényleg erős gazdag ország lehetnénk.
2013. jún. 29. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy vissza adtak volna területet az kamu, mert még Erdély önállóságát sem engedélyezik nem hogy vissza adnák...

Bár ha valóban lenne egy olyan kormány aki tényleg tesz valamit a zsebtömés helyett akkor most is fejlett gazdagabb ország lennénk.

Azért még így is vannak jó termőföldeink amik nagy része kihasználatlan gazos terület.

2013. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 rémuralom ***** válasza:
Nem, ez kamu.
2013. jún. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kamu.

A románok?:D

Úgy ismered őket?


Sosem adnák vissza önként.

2013. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Majd, ha egyszer eljutsz a suliban a XX. század történelméhez és nem csak a szkíta-hun-avar-magyar kontinuitáson edződött városi legendákat fogod ismerni, nézd meg a kronológiát.


"Kádár papa" 1989 júliusában halt meg, amikor még Ceasescu bőven falut rombolt Erdélyben az erőltetett városiasítás keretében.

2013. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyi ilyen mese van, hogy ha mind igaz lenne, akkor fél Európa a miénk lenne, csak a csúnya politikusok nem akarták. Ez mind hülyeség, az adott politikus (Kádár papa vagy épp Antall József) ellenzői terjesztették el, hogy ezzel is befeketítsék őket.
2013. jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Majd, ha egyszer eljutsz a suliban a XX. század történelméhez és nem csak a szkíta-hun-avar-magyar kontinuitáson edződött városi legendákat fogod ismerni, nézd meg a kronológiát."


én tanultam történelmet, de sok mindent nem tanítottak és mióta van internetem sok minden után olvasta és sokmindent meg is tudtam, és tudni akartam igaz e, a románok lehet nem adták volna vissza de az ukránok vissza adták volna kárpátalját.

2013. jún. 29. 20:10
 7/8 anonim ***** válasza:

"...de az ukránok vissza adták volna kárpátalját."


Miért adták volna? Mi odaadnánk csak úgy pl. Sopront az osztrákoknak? Mert miért is ne? :)

2013. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ekkora hülye kérdést. Egyik ország sem adna önként vissza területet a Történelmi Magyarország területéből.
2013. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!