Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit a véleményetek erről a...

Mit a véleményetek erről a kisfilmről?

Figyelt kérdés

2013. júl. 18. 19:00
 1/9 A kérdező kommentje:
2013. júl. 18. 19:01
 2/9 anonim ***** válasza:
Az hogy az igazságról szól. Ha az ember elgondolkozik a magyar helyzetről pl. Akkor nem kell hozzá ez a videó se. Amúgy melyik csatornán adják. Mert én eddig nem találkoztam vele az rtl klubbon.
2013. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk nekem a tavalyi is tetszett.

https://www.youtube.com/watch?v=-vY8QowcwC0

2013. júl. 18. 19:24
 4/9 ConnectCare ***** válasza:
77%

Előre szólok, hogy majd ne vegye senki támadásnak kifejezetten Magyarország ellen, ha ez esetleg így lesz, hogy ha ez a videó Brüsszel látókörébe kerül, az EU megint el fog meszelni minket!


Megtette ezt már egyszer Írország ellen is, a "Buy Irish" ügyben, ahol az ír kormány biztatta az íreket ír termékek vásárlására, mert az EU Bírósága szerint ez "mennyiségi korlátozás vagy azzal azonos hatású intézkedésnek" minősül, ami a legfőbb mumus az EU-ban.


Szóval mikor majd azt halljátok vagy olvassátok, hogy Magyarországot újra támadja az EU, mert az EU a főgonosz minket elnyomó valami, gondoljatok az írekre, meg arra, hogy ha ezt egy huszonéves srác tudta előre, akkor illett volna a minisztériumnak is.

2013. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rossz máj média szokta így tálalni az eseményeket, hogy megint csak Magyarországgal van a gond. 1000 és egy ilyen példa van, de igen fel vagyunk rákészülve sajnos inger küszöb már kellően magas..
2013. júl. 18. 19:58
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel még az ue? Mert nekem kurv ára ki van vele a fa szon is.
2013. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Ha neketek ez a videó teszett, és igazság van benne, biztos nem fog tetszeni, hogy a kormány megváltoztatta ezen a héten mire kerülhet fel a "magyar termék" címke...

A lényeg, nem csak magyar termékre, elég, ha csak itthon csinálják, de az alapanyag nem itthonról származik...


Ezt az EU károgást meg felyezzük be:

1. nincs esély, hogy kiszálljunk az EU-ból

2.már kialakult egy függőség tőlük

3.ha ki is lépnénk, olyan gazdasági károk jönnének , amelyeket sokáig tartanának rendbe hozni. Visszajönne az a vám EU-n belül, az Euró ára sokkal magassabb lenne. Így mivel még a papírt is importáljuk minden másfél vagy kétszerese lenne. Nem beszélve tej, benzin és egyébb nyalánkságok.

A fizetések meg csökkenének.

Elkezdődne egy nagyobb kivándorlási hullám.

Egy-két év alatt nagyon-nagyon eshetnénk.

Én se rajongók az EU-ért, de ez van.

2013. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Súlyos tévedésben vagy!


[link]

2013. júl. 19. 09:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Én semmi különbséget nem veszek észre mióta az unió tagjai vagyunk. Max annyit hogy felújították a művelődési házat. Csináltak parkokat, szökőkutakkal. Munkám előtte se volt, most is nehézkesen találok. Az meg egy dolog, hogy nyitottak a határok, nem mindenki akar kitelepülni az országból. Még ha az eu azt is akarja. Cukor gyárinkat a tagság előtt és után hirtelen valami különös ok miatt bezárták, van amelyiket le is bontották. Húsiparunk is haldoklik. Hát mit mondjak, nagyon boldoggá tesz az eu tagság. Jobb volt mint lett.


A videók pedig tetszettek. Sok értelmes és ésszerű dolog elhangzik benne.


Ebben a két videóban sok jó dolog elhangzik az eu-ról.

http://www.youtube.com/watch?v=nvruNs-bnNI

http://www.youtube.com/watch?v=bVTi7FMfFRk

2013. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!