Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit ért Bogár László "több...

Mit ért Bogár László "több ezer éves pusztító világerő" vagy "parazita" alatt?

Figyelt kérdés
"A rendszerváltás bukása" című könyvében (16-17-18 oldalakon) sejtelmes utalást tesz rá. Utal rá, hogy sem teológia értelemben, sem evolúciós, sem kreacionista értelemben nem létezhetne ez a pusztító "parazita", mégis van. Szerintem Bogár egy elég földhöz ragadt közgazdász filozófia színezettel, de mégis úgy érzem, mintha itt valami emberen (esetleg Földön) túli erőre utalna. Szerintetek? Sajnos nem fejti ki bővebben, pedig érdekelne mire is gondol.
2013. júl. 25. 20:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Elírtam, így a pontos:


..."szakrális" kifejezést egy ősi összetartó erőként használja.

2013. júl. 26. 08:13
 12/16 A kérdező kommentje:

# 6/11

Köszönöm, ez egy értelmes, mégha nem is konkrét válasz. Talán nem is látezik rá válasz...

2013. júl. 26. 08:17
 13/16 A kérdező kommentje:

# 8/12

Alaphelyzetben én is erre gondoltam, de annyira titokzatosan fogalmazott...

2013. júl. 26. 08:19
 14/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell értelmet keresni a mondatai mögött, Bogárlacibácsi nem közgazdász, hanem egy ufológus, de gondolom elég jól megél azért a hülyeségeiből. A fideszzombi közönség meg issza szavait :)
2013. júl. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

# 14

Nem baj ha más a véleményed mint Bogárnak, csak jó lenne ha kifejtenéd, mert eddig konkrétumot nem hallottam.

2013. júl. 26. 08:48
 16/16 Antimod ***** válasza:
51%
A háttérhatalom létezésében sajnos igaza van, mégha szerintem nem is többezer éves.
2013. júl. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!