Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Bajnaira szavazó emberek...

A Bajnaira szavazó emberek miért minősítenek automatikusan baromságnak minden Bajnai ellen szóló dolgot?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Én is ismerek ilyeneket.

Nagyon elfogultak.


Nem létezik tökéletes párt, vagy pártelnök.

2013. júl. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Vadkan01 ***** válasza:
100%
Hát a libás ügynél azért, mert felmentették, de ha teletömi a bíró zsebét akkor egyértelműen felmenti. A többi nem nagyon mondanak semmit csak olyanokat, hogy ő szakértő és jobban érti a dolgát, ami szép és jó, de vajon arra fogja használni a képességeit, hogy újra az ország ismét fontos szereplője legyen a térségnek vagy folytatja amit a többiek? Én az utóbbira tippelek.
2013. júl. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Vannak a libás ügyön kívül is dolgok , de a legnagyobb baj főleg azokkal van, akiket Bajnai megtűr a pártján , már ha az ő pártja.
2013. júl. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Aki egy köztörvényes bűnözőt akar megtenni miniszterelnöknek, az bizonyára elvakult módon el van fogulva.
2013. júl. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nagyon elfogultak."


Miért a jobbikosok nem? Vona az isten mindenki aki nem jobbikos az balliberális mocsok lehet ami magyarellenes és a zsidókkal akarja kiirtani a magyarokat... Szánalmas... Kár, hogy bezárták Lipótmezőt.

2013. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Most megint bírálta a kormányt a rezsi csökkentés miatt. Hogy jaj az úgy nem elég, meg hogy a panel házakat szigetelni kéne bla bla bal . Elárulóm Rákos keresztűrón épp ezt teszik! Hogy ezzel is többet spóroljanak.

Mióta a Fidesz van Rákos Csabán hatalmon, azóta van fejlődés, előtte semmi változás nem volt hosszú ideig, semmi. Azóta lett bicigli út, rendes köz tér, Parkok, több korosztálynak szóló játszótéreke. stb stb. és a terveknek még nincs vége. Volt egy olyan kérdés hogy melyik kormány tett többet. Arra azt írhatóm, hogy itt Rákoscsabán a Fidesz ! Más helységek nevében nem akarok nyilatkozni, de szerintem máshol is. A Bal oldal előszeretettel mondogatja hogy mennyi utat készített, Ja aminek a nagy részénél átadás után rögtön gajra ment.


Szóval ha itt a nálunk levő embereknek van egy kis eszük, akkor borítékolható lesz, hogy nálunk továbbra is a Fidesz marad.


Bajnainak nincs egy olyan ötlete sem amit nem valakitől vett volna. Na meg ott van az MSZP. Hogy ők már kezdetektől fogva támogatták a Rezsi csökkentés-t , Kérdem én akkor miért az ö idejük alatt voltak a baromi nagy számlák ?


Nem volt semmi ötletük, pontosabban nem is akartak segíteni, mert nekik nem az állt érdekükben, ők inkább azt tették amihez értenek, megszedték magukat, behunyták a szemüket, és rengeteg mindent átjátszottak.


Nem mondom hogy a Fideszben nincs olyan aki nem saját zsebre dolgozna, de szerintem még mindig ők a kisebbik rossz.

2013. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De nem Rákocsabából áll az ország...
2013. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ki mondta !!!!

De valahol el kell kezdeni, itt megtették !

2013. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pardon az elsőnél ??????? jelek lettek volna.
2013. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!