Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki lesz a balos...

Szerintetek ki lesz a balos jelölt? Bajnai vagy Mesterházy? Balos szavazók, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyok balos, de remélem Mesterházy lesz a jelölt, mert akkor biztos a bukás.
2013. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van, Mesterházy kevés ehhez... Vele csak a bukás biztos.

De ahogy nézem, megint az a fontosabb, hogy KI AKAR miniszterelnök lenni, és nem az, hogy az országnak MELYIK JOBB?

Amíg nem tudják mindketten ezt szem előtt tartani, addig semmi esélyük arra, hogy az emberek rájuk szavazzanak.

2013. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem Mesterházy, Bajnai és Gyurcsány is külön indul a saját pártjával, nem lesz közös baloldali lista.
2013. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én Bajnait támogatnám, de szerintem Mesterházy lesz
2013. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt indulnak,is biztosan 25% alatt kullognak el.
2013. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-bõl csak egy tudott a kérdésre válaszolni?
2013. aug. 25. 21:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az lesz aki jobban akarja, én remélem, hogy Mesterházy mert mint említették akkor biztos elbuknak, az más kérdés, hogy együtt is csak 25%-on lesznek ám ez nekem azért esne rosszul mert akkor nem biztos, hogy meglenne a Jobbiknak a második hely, egyébként ők már rég tudják csak húzzák az időt, hogy addig is velük foglalkozzanak.
2013. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!