Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a megkülönbö...

Mi a véleményetek a megkülönböztetésről, és a média hazugságokról?

Figyelt kérdés

Bekapcsoltam az RTL Klubbot, hiba volt...

Mi a véleményetek, amikor a magyar kormány, vagy a média, megkülönböztet embereket, vagy átver titeket, ferdíti az igazságot, szépít, rondít - mikor mi az érdeke.


Amikor az volt terítéken, hogy kalapáccsal, vascsövekkel vertek halálra egy öregembert egy tál valamiért, akkor szegény emberek, és fiatalok. Amint vált a történet, hogy miért is szegények, mert a gyárból először a cigányokat rúgták ki, akkor lehet cigányozni. Ez kb 10 perc leforgása alatt történt, még csak nem is két különböző műsor volt.


(Persze nem értem, miért kell valakit megölni, attól még nem leszel kevésbé éhes, és kenyér sem lesz tőle az asztalon.)


Nem értem ezt a megkülönböztetést, és ferdítést, mindenhol ez van a médiában, és a parlamentben is és mindenhol.


Itt a gyakorin sem lehet már cigányozni, mert szerintük az roma (kérdésnél, kulcsszómegadásnál átírják). Mik ezek a marhaságok? Miért nem lehet megnevezni valamit?


Véleményetek az "üggyel" kapcsolatban?



2013. aug. 25. 21:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
youtube.com/watch?v=Zd5rUf94fCE
2013. aug. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 tetro ***** válasza:

10.27

akkor valami bizonyítékot leszel szíves :)

2013. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
55%
Ez a kedvencem :D Nagyon jól tudjátok ti rajvédők, h nincs nyilvántartva a bűnelkövetők származása. De tölts el pár hetet vmi súlyosan cigányfertőzött helyen, az sztem elég bizonyíték lesz, már ha túléled.
2013. aug. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 tetro ***** válasza:

a francért nem tudsz normálisan beszélni és kommunikálni?

rajvédőzöl a helyett, hogy bármi konkrétat mondanál.

ha egy millió embert vádolsz a rasszjegyeik alapján, akkor leszel szíves legalább valamivel bizonyítani az állításaidat... mert az hogy hülye aki nem úgy gondolja mint te, az nem érv felnőttek között. már alsó tagozatban sem nagyon... szóval leszel szíves valamit felmutatni, különben csak egy rakás rasszista okádék amit ideböffentettél, és akkor ennyi vagy te. nem ti rasszisták, meg rajvédők, ha nem te. te magad vagy egy hatalmas frusztrált nulla. nem azért amit mások tettek, hanem azért ahogy te "érvelsz".

2013. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 tetro ***** válasza:

12.43

nem is értem... több százezer magyar állampolgárt, akikről a világon semmit sem tudsz, még a nevüket sem, csak hogy barnább a bőrük a tiédnél, vírusnak minősítesz, de szerinted hülye az aki szerint rasszista vagy. mi közben ahogy beszélsz az konkrétan a legundorítóbb náci retorikával megegyezik, de bizonyára te vagy normális, és te vagy az út egy békés jól működő világ felé...

2013. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
55%

Tetro, te nagyon agymosott vagy a reakciód alapján, és tuti h életedben nem láttál 2-nél több cigányt élőben :D

Hol írtam én olyat, h minden cigány bűnöző, vírus, stb.? Ilyet nem írhattam, mivel nem is gondolom így. Viszont azt mindenki tudja, h jóval több köztük a bűnöző, mint a magyarok között, függetlenül az életkörülményeiktől (amiket mellesleg szintén maguknak köszönhetnek, mert nem dolgoznak).

2013. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 tetro ***** válasza:

"De tölts el pár hetet vmi súlyosan cigányfertőzött helyen"

ezt nem te írtad?

2013. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
55%
De én írtam. Ugyanis mivel a cigányok többsége bűnöző, így a nagy számok törvénye alapján ahol sok a cigány, ott sok a bűnöző is. Ezért használom a cigányfertőzött kifejezést.
2013. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 tetro ***** válasza:
Aha. Akkor nem vagy a tudatában annak, hogy egy rasszal kapcsolatban olyan igét használni, amit az ember vírusokra használ, az rasszista retorika? Gondolom véletlenül használtad így, és nem azt írtad, hogy cigányok által sűrűn lakott. Véletlen pont ez a vírusos metonímia jutott eszedbe...
2013. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
50%
55%-os, lenyűgöző hogy mennyi türelmed van, de ez egy veszett ügy, tetro mindig az ésszerűséggel szembe megy.
2013. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!