Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a megkülönbö...

Mi a véleményetek a megkülönböztetésről, és a média hazugságokról?

Figyelt kérdés

Bekapcsoltam az RTL Klubbot, hiba volt...

Mi a véleményetek, amikor a magyar kormány, vagy a média, megkülönböztet embereket, vagy átver titeket, ferdíti az igazságot, szépít, rondít - mikor mi az érdeke.


Amikor az volt terítéken, hogy kalapáccsal, vascsövekkel vertek halálra egy öregembert egy tál valamiért, akkor szegény emberek, és fiatalok. Amint vált a történet, hogy miért is szegények, mert a gyárból először a cigányokat rúgták ki, akkor lehet cigányozni. Ez kb 10 perc leforgása alatt történt, még csak nem is két különböző műsor volt.


(Persze nem értem, miért kell valakit megölni, attól még nem leszel kevésbé éhes, és kenyér sem lesz tőle az asztalon.)


Nem értem ezt a megkülönböztetést, és ferdítést, mindenhol ez van a médiában, és a parlamentben is és mindenhol.


Itt a gyakorin sem lehet már cigányozni, mert szerintük az roma (kérdésnél, kulcsszómegadásnál átírják). Mik ezek a marhaságok? Miért nem lehet megnevezni valamit?


Véleményetek az "üggyel" kapcsolatban?



2013. aug. 25. 21:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
55%
tetro ezt te sem gondolhatod komolyan? :D Hát öregem nevetségesen szánalmas vagy! Ehez tehetség kell
2013. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
55%
Tetro, köszi a bókot! :) Rasszista vagyok, büszkén vállalom, mert ez azt jelenti, h van legalább egy csepp eszem.
2013. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

tetro


Már látom kiosztottak mások is, a válaszaid hasznosságát is láttam. Nem túl népszerű a világnézeted, de az első válaszod miatt, hagy osszalak ki én is.


Miért nem cigányoztak egy jót? Ez tabu, ha én magyar vagyok kimegyek Franciaországba, megkérdezik honnan jöttem akkor mit mondok? Szerinted nem szabad kimondanom, hogy magyar vagyok? Titkolni kell? Miért nem lehet kimondni cigány származású vagyok. Ennyire egyszerű, nem értem miért kell titkolni, ferdíteni ez a kérdés, ha nem érted hogy "mi bajom"... (Lehet, hogy a média és az ország vezetése fél, az amúgy is egyre romló közhangulat miatt, és így próbálja meg elkerülni a még gyorsabban romló közhangulat elkerülését?)


Az RTL műsorához úgy jön a kormány, hogy mivel nem ülök a parlamentben, így elég nagy az esélye, hogy csak a hírekből hallom, hogy ott mizujs van, és mint írtam ott is teljesen ugyan ezt csinálják.


Én nem szeretnék cigányozni, Isten ments, én lenék a legboldogabb ha nem kéne, de sajnos kell, de mindenki marad a "fiatalnál", és a "szegénységben élők" megnevezésnél.


Mint írták is, a magyarok nem követnek el olyan számban bűncselekményeket, így ráhúzzák a szegénységben élők szóra ezt, ami nem azonos a cigány megnevezéssel, mert vannak magyarok is szegények, csak ők nem csinálják ezt. És mondhatod a tipikus hippi cigány-imádó bézsedet, az arányok magukért beszélnek. Követ el bűncselekményt magyar is? Igen. Egy héten 1-et, a renitens népcsoport, pedig heti 7-et. (Mielőtt ebbe is belekötnél, a számokat hasra ütés szerűen írtam, hogy érezd az arányokat.) Mert az arány nem mindegy, arra is gondolj, amikor ilyen ostobaságokat írsz, mint amit a többi válaszolónak írtál.


Nagy ritkán nézem csak a híradót, de most valahogy úgy maradt, aztán az a műsor... De igen, én is egyre kevesebb tévét nézek. Úgyhogy lassan már egyáltalán nem is fogok. Tényleg így lehet kikerülni igazatok van.

2013. aug. 26. 23:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!