Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek szavazzak 2014-ben, ha...

Minek szavazzak 2014-ben, ha minden politikus csak a saját és a rokonai-barátai zsebét tömi?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 23:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%

Mert valamelyik párt mégis csak jobb, mint a másik párt.

Azzal hogy nem szavazól, a Fideszre szavazól.

2013. aug. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mert a politika egy nagy üzlet része, aminek te is az egyik részese vagy. Igaz, hogy sokat nem nyomsz a latba, de legalább elhiheted 4 évente, hogy fontos voltál. Ha a csapatod nem nyer, akkor sem veszítesz semmit, mert legalább szidhatod a másikat minden következmény nélkül. A politikus egy olyan állatfaj, aki kétkezi munkában tehetségtelen, jókor volt jó helyen, hogy egy párt soraiba bekerült. Ahelyett, hogy egy egyetemen tanítana vagy könyvelne vállalkozóknak, mindenki gazsulál neki és ezért még sok pénzt is kap ha hibázik ha nem.
2013. aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ez olyan üzlet, amiben nem vagyok érdekelt.
2013. aug. 25. 23:34
 4/19 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. Jelenleg úgy érzem, hogy nem szándékozom részt venni a bulin. De, ha valaki meg tud győzni addig, lehet, hogy meggondolom.
2013. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Szerintem a többségnek távol kellene maradnia. Akkor észre térnének talán.
2013. aug. 25. 23:50
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem a többségnek távol kellene maradnia. Akkor észre térnének talán."

Ez azt jelentené, hogy kakilsz az egészre, csináljanak amit akarnak. Ha TÉNYLEG semmilyen politikai csoport nincs, ami egy kicsit is szimpatikus számodra (ezt pedig eléggé kétlem, inkább te nem vagy tájékozott, na mindegy), akkor adj le egy érvénytelen szavazatot. Akkor számosítható, hogy hányan vannak azok, akik elégedetlenek a felhozatallal. Ezzel, hogy nem mész el szavazni, csak játszod a durcis 4 évest.

2013. aug. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

# 6:

Pont ezt kérdeztem pár hete, hogy van-e értelme elmenni úgy szavazni, hogy érvénytelen. Akkor azt mondták nekem, hogy úgy nincs. Akkor most mi az igazság?


Egyébként tényleg senki nem szimpatikus. Nekem olyan párt kéne, ami az én (kisember) érdekeit nézi és rajta próbál segíteni. Jelenleg ilyen párt nincs. Fidesz rossz, MSZP-t már ismerjük, LMP a tudjukkik pártja, Jobbikot pedig nem is minősíteném. Echte megélhetési politikus mind. Ilyen viccpártokra meg nem fogok szavazni, mint a Kétfarkú Kutyapárt.

2013. aug. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nekem sem szimpatikus egyik sem, fogalmam sincs kire szavazzak. Inkább el sem megyek.
2013. aug. 26. 00:12
 9/19 málna_ válasza:
100%

Ha nem mész el,akkor is lesz választás.

Maximum nem első körben, hanem a másodikban..

És Te hiába nem szavazol, ugyanúgy kihat majd rád is a következő 4 év, függetlenül attól,hogy akartad-e vagy sem.

2013. aug. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Ez olyan üzlet, amiben nem vagyok érdekelt."


Aha érte. tehát nem tankolsz, nem veszel gyógyszert, nem fizetsz adót bla bla. Azzal, hogy ma bekapcsoltad a géped, már egy üzlet részévé váltál ismét. Fizeted az előfizetést és abban reménykedsz, hogy olcsóbb lesz sok minden, megnő a bevételed ha másra szavazol mint legutóbb, de rá fogsz jönni, hogy ugyanúgy el kell majd menni dolgozni akkor is ha a legkedvezőbb ígéretekkel előhozakodó pártra szavazol.

2013. aug. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!