Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Keresztény fideszesek, mit...

Keresztény fideszesek, mit szóltok az állítólagos katolikus Néri Szent Fülöp iskolában történő eseményekhez? (Budapest, XVI. kerület)

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__iskola..

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


A tanárok az én elsős gyermekemnek olyanokat mondtak,hogy ne szavazzon Gyurcsányra,ha felnő.Intőt kapott,amikor megkérdezte miért.Össze-vissza szidták,verték,sz**házizták a tanárok.

Betegesen a Fideszt dicsőítik a politikához mit sem értő másodikosok előtt,vitrinjükben Orbán fényképe díszeleg,és az előtt imádkoznak.

Az első nap megmondják nekik,hogy ők konzervatívak,fideszesek,és kommunista-ellenes rendezvényeket,órákat fognak tartani.

Nyolcadikban a történelemóra Orbán életútja.

Be akarják vezetni a narancssárga színű egyenruhát,hogy így tisztelegjenek a kommunizmus elleni küzdelem erőinek.(Amely ideológia Magyarországon csaknem 25 éve teljesen megszűnt!)

Nem hagyják a gyerekeket érvénysülni,a szex,a drog mindennapos.



2013. aug. 29. 18:51
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
Van még 2-3 suli a környéken. Lehet, hogy csak sima állami, de ha ott marad azzal nem lesz jobb. Ő ott már egy áldozat, egy tárgy, egy boxzsák. A tekintélyét elkezdheti építeni egy új helyen.
2013. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 A kérdező kommentje:
2010-ben vettem ki,5 évig járt oda,mert máshova nem tudtam volna vinni.
2013. aug. 29. 19:43
 23/66 A kérdező kommentje:
És sajnos nagyon sok osztálytársa is lelkibeteg,egyikük például 2012 karácsonyán öngyilkos lett.XVI.kerületi volt,szülei azóta elköltöztek.
2013. aug. 29. 19:44
 24/66 anonim ***** válasza:
64%
Figyi, ha egy tanár meglátná, hogy kikötözik, akkor az rendet fog tenni részrehajlás nélkül. Az, hogy beszabadult 2-3 gátlástalan kis gyilkos, az előbb-utóbb úgyis kihullik mind vagy lebukik. Régen mindenki szegény volt, nem ott kezdődött egy cikizés, hogy jujj, kínai gatya van rajta. Kamerák nincsenek?
2013. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 A kérdező kommentje:
Nem tett rendet,én is láttam,hogy szabályosan röhögött rajta.Ha én nem láttam volna,nem hiszem el.
2013. aug. 29. 19:48
 26/66 anonim ***** válasza:
34%
Én lokálpatrióta vagyok, ezért meggyőződésem, hogy a 16. kerület a legjobb kerület Pesten. Alig van cigány, kevés a proli, nem túl szegény réteg él ott és közel a Belváros, de mégis kertesben élhet a 90%.
2013. aug. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
100%
És Te mit csináltál? Elbeszélgettél az elkövetővel?
2013. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
100%
Van már videós telefon, egyszer lebuknak, ne aggódj!
2013. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 A kérdező kommentje:
Elég volt,hogy az idegösszeroppanás szélém álltam a fiam állapota miatt.Azzal már nem tudtam foglalkozni,hogy az osztálytársával mit tesznek.
2013. aug. 29. 19:52
 30/66 anonim ***** válasza:
100%

Emlékeztek még arra a szlogenre, hogy "Hozz magaddal még egy embert" ? Ez nem most volt, jó pár évvel ezelőtt. Az akkori katolikus suli iskolaigazgatója szervezte a gyerekek együttes "kirándulását" a parlament elé narancssárga zászlókkal, stb. A részvégel ajánlottal kötelező volt. A kollagénőm nem engedte el a fiát, és tett így még két-három szülő. Egész nap a terembe ültek, és feleltették őket, és agymosást tartottak a kommunizmusról nekik. Felháborító.

Ez az iskolaigazgató mára már parlamenti képviselő.


Úgyhogy simán lehet hogy vannak ilyenek!!!!!

2013. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!