Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Keresztény fideszesek, mit...

Keresztény fideszesek, mit szóltok az állítólagos katolikus Néri Szent Fülöp iskolában történő eseményekhez? (Budapest, XVI. kerület)

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__iskola..

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


A tanárok az én elsős gyermekemnek olyanokat mondtak,hogy ne szavazzon Gyurcsányra,ha felnő.Intőt kapott,amikor megkérdezte miért.Össze-vissza szidták,verték,sz**házizták a tanárok.

Betegesen a Fideszt dicsőítik a politikához mit sem értő másodikosok előtt,vitrinjükben Orbán fényképe díszeleg,és az előtt imádkoznak.

Az első nap megmondják nekik,hogy ők konzervatívak,fideszesek,és kommunista-ellenes rendezvényeket,órákat fognak tartani.

Nyolcadikban a történelemóra Orbán életútja.

Be akarják vezetni a narancssárga színű egyenruhát,hogy így tisztelegjenek a kommunizmus elleni küzdelem erőinek.(Amely ideológia Magyarországon csaknem 25 éve teljesen megszűnt!)

Nem hagyják a gyerekeket érvénysülni,a szex,a drog mindennapos.



2013. aug. 29. 18:51
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
75%
Ha ez igaz, már régen kiderült volna. Másrészt, ha hülyéskedtél, akkor töröltesd a kérdést, mert ha ez annak az iskolának a fülébe jut - és ha nincs alapja a dolognak - akár jogi következményei is lehetnek.
2013. aug. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 A kérdező kommentje:
Minden szó igaz.Sajnos :(
2013. aug. 31. 07:25
 33/66 anonim ***** válasza:
49%
- Engem gyíkká változtatott! De már elmúlt...
2013. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
100%
Ember valamit raktak a piádba
2013. szept. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
83%
ha igaz amit leírsz kérdező, akkor feljelentést kell tenned ismeretlen tettes ellen. Ugyanis ha ez igaz, amiket elkövetnek akkor az bizony bűncselekmény. Nem ide kell írogatni, hanem a rendőrségre menni.
2013. szept. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 A kérdező kommentje:
Nem tudok semmit tenni,nagyobb hatalmak kezében van az intézmény...Mindenki tudhatja,kikre gondolok.
2013. szept. 8. 13:57
 37/66 anonim ***** válasza:
100%

Na ne haragudj, de amiket ideírtál, az teljesen lehetetlen. Ilyen nincs. Tele lenne vele a sajtó.

Egyébként én is katolikus iskolába jártam (ha nem is a Néri Szent Fülöpbe). Nem mondom, erős volt a jobbos szellem, de órai politizálás és hasonlók még véletlenül sem merültek fel.

2013. szept. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
100%
Na megnéztem a másik két kérdést is. Szerintem fordulj pszichológushoz, vagy döntsd el, ki vagy. Hol E/1-ben, hol 3-ban beszélsz magadról, hol azt írod, te jártál abba az iskolába, hol meg azt, hogy a gyereked... Pláne, mikor ilyeneket írsz, hogy ELSŐS gyerek tíz éve pszichológushoz jár? Röhejes. Csak nem meghúztak valamiből, és így akarsz bosszút állni? Megérdemelnéd, hogy az iskola feljelentsen becsületsértésért...
2013. szept. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég fura. Ott is tanulni kell és mellette vannak kiegészítő dolgok mint rendszeresen templomba menni. Lehet, hogy egy katolikus suli kicsit merevebb mint egy világi, de mindig van választási lehetőség beíratás előtt és után is. Ha a gyerek nem szereti, akkor el kell gondolkozni azon, hogy szimplán lustaságból vagy azért mert van is alapja. A folyosók és az udvar is be van kamerázva, simán látszik ha valakit keresztre akarnak feszíteni.
2013. szept. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:
Irkáljatok csak hülyeségeket nyugodtan.Kívánom,hogy ti is azt éljétek át,amit mi!
2013. szept. 12. 20:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!