Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Keresztény fideszesek, mit...

Keresztény fideszesek, mit szóltok az állítólagos katolikus Néri Szent Fülöp iskolában történő eseményekhez? (Budapest, XVI. kerület)

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__iskola..

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


A tanárok az én elsős gyermekemnek olyanokat mondtak,hogy ne szavazzon Gyurcsányra,ha felnő.Intőt kapott,amikor megkérdezte miért.Össze-vissza szidták,verték,sz**házizták a tanárok.

Betegesen a Fideszt dicsőítik a politikához mit sem értő másodikosok előtt,vitrinjükben Orbán fényképe díszeleg,és az előtt imádkoznak.

Az első nap megmondják nekik,hogy ők konzervatívak,fideszesek,és kommunista-ellenes rendezvényeket,órákat fognak tartani.

Nyolcadikban a történelemóra Orbán életútja.

Be akarják vezetni a narancssárga színű egyenruhát,hogy így tisztelegjenek a kommunizmus elleni küzdelem erőinek.(Amely ideológia Magyarországon csaknem 25 éve teljesen megszűnt!)

Nem hagyják a gyerekeket érvénysülni,a szex,a drog mindennapos.



2013. aug. 29. 18:51
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
érdekes
2013. szept. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem, miért kell ezt tűrni?Talán nincs más iskola, ahová át lehetne iratni a gyermeket?

Ha pedig súlyosabb beilleszkedési zavara van, akkor akár magántanuló is lehet.Bármelyikkel jobban járna.


Én nem foglalnék állást abban, vajon kamu-e a történet, vagy sem.Én ma már ebben az országban bármit el tudok képzelni.

Na de ez egy iskola,ha ilyen szélsőséges esetek fordulnak elő ott, az csak nyilvánosságra fog kerülni előbb-utóbb és akkor nem sok diákjuk marad.

2013. szept. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
Egyébként volt már olyan a történelemben, hogy bekeretezett képet kellett az iskolában csókolgatni.De a jelen történetben szereplő képen remélem, nem bajuszos férfi látható?
2013. szept. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
De egyébként ez a kerítéshez kötözős, fojtogatós téma annyira rémlik valahonnan,én ezt mintha már hallottam vagy olvastam volna pár éve valahol,újságban vagy híradóban.Vagy valami ehhez nagyon hasonlót!Bár a sulira ahol történt, a nevére nem emlékszem.
2013. szept. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész kérdés úgy hazugság, ahogy van.

Kérdező egy troll.

2013. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:
Biztosan "troll" vagyok,persze."Csak" 1 évig kezeltek engem idegösszeomlással a fiamat meg 8 évig járattam pszichológushoz,és ma se bírja feldolgozni!
2013. szept. 25. 18:58
 47/66 anonim ***** válasza:
18:58: Na jó, ez már sok. :DDDDDDDDDDDDDD
2013. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
91%
Krónikus hazudozással kezeltek biztosan, a fiad pedig sose fogja feldolgozni, hogy ekkora kretén az apja.
2013. szept. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:

Miért nem vitted át másik iskolába, ha valóban ilyeneknek volt kitéve a gyereked.


Egyébként akármennyire is durva a mai helyzet, ez, amit leírtál, nagyon hihetetlen.


Azért ez benne lenne a médiában, hiszen biztos, hogy nemcsak a te gyerekeddel csinálnak ilyet és tömeges szülői bejelentéseket, stb. nem lehet csak úgy elhallgattatni.


Olyan kamuszagú a kérdés.

2013. szept. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
100%

Narancssárga színű egyenruha? :DDDD

Szegény gyerekek... :D

2013. okt. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!