Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az alábbiak közül, melyik...

Az alábbiak közül, melyik Miniszterelnök, Pártelnök a legszimpatikusabb? (Orbán, Mesterházy, Bajnai, Gyurcsány, Vona)

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy a mindenkori kormányfő általában eléggé népszerűtlen, és mivel most Orbán van hatalmon, ezért nem lepődnék meg, ha Őt mondaátok a legkevesebben.


Várom a válaszokat. :)



2013. szept. 15. 23:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
27%

"Az összes személy MAGYAR ember, ez nem is vitás! És ha arra gondolsz, hogy netán zsidó, cigány stb..., amit nem hinnék, és nem tudok, akkor sem lenne szerintem baj, mert minden ember egyenlő, és én nem faji alapon teszek emberek közt különbséget!"

Nem arra gondolok, h zsidók v cigányok, hanem arra, h bár magyar származásúak, méltatlanok arra, h magyarnak nevezzék magukat, mert mind elárulták már a hazát.

2013. szept. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne legyen miniszterelnök, aki nem a hazáját szolgálja!! Ne legyen zsidó, cigány, szlovák, német, semmilyen más nemzetiségű! Csakis magyar, elvégre Magyarország vagyunk!

A kérdésre a válaszom: Eddig Vona volt szimpatikus, de mint látszik nem képes megtartani az ígéreteit, így leszerepelt előttem. Viszont a Jobbikban vannak ennél életrevalóbb képviselők is, viszont jelenleg egyetlen pártra sem szavaznék...

2013. szept. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
18%

Vona Gábor mert ő az egyetlen aki van olyan tökös, hogy szót emeljen ott ahol kell.


"Az összes személy MAGYAR ember, ez nem is vitás"


Ebbe annyit belekötnék, hogy Orbán fél cigány, de ezt leszámítva valóban azok.

2013. szept. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"A kérdésre a válaszom: Eddig Vona volt szimpatikus, de mint látszik nem képes megtartani az ígéreteit, így leszerepelt előttem. Viszont a Jobbikban vannak ennél életrevalóbb képviselők is, viszont jelenleg egyetlen pártra sem szavaznék...

"


Mit nem tartott be? (komolyan kérdezem nem beugatni akartam)

2013. szept. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Az hogy ki cigány, nem cigány, engem nem érdekel, ha NORMÁLIS, és a hazáért él! Ebben talán egyetért velem a többség.


Én előre is leszögetztem, hogy a kedves válaszadók többsége Vona Urat fogja választani, ennek két oka van:


1: Nagyon népszerű az interneten és itt is.


2: Ő még nem volt M.e.



(eddig "csak" a Jobbik elnöke volt, na meg 11 éve nagy Fideszes, és Orbán akkoriban nagyon tehetségesnek tartotta.)


Köszönöm Mindenkinek! :)

2013. szept. 16. 14:39
 16/19 anonim ***** válasza:
Vona Gábor, de a Jobbikból Novák Előd a legszimpatikusabb.
2013. szept. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Kerep Zoltán válasza:
Tudtátok, hogy Mesterházy szabadkőműves? Ráadásul egy elég felforgató páholy, a Nagyoriens nagymester-helyettese. Ezt egy 2005-ös ATV-s interjúban vallotta be, én láttam az interjút és azóta is keresem a neten, e neincs fent. Most már nem annyira büszke rá, ha utaltok rá a face-oldalán, hogy szabadkőműves a postot gyorsan törlik. Ha megvan valakinek az interjú, kérem értesítsen.
2013. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Bajnait meg külföldről pénzelik.

Ingyenvacsora nincs,ad érte "szolgáltatást".

2013. szept. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Smith Pál jó arcnak tűnik
2013. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!