Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire lenne a jelenlegi...

Mennyire lenne a jelenlegi helyzetben hatásos, ha feltűnne a színen egy hitlerszerű, szenvedélyes szónok és megváltást, jólétet ígérne a magyarságnak?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy hatalmas csalódás és kiábrándultság van jelenleg a magyar népben, ami abból fakad, hogy nincs jövőképük, csalódtak a vezetőikben és zsákutcába került az egész társadalom.

Ha jönne egy vezér és az emberei, akik egy csapásra megoldaná a gondjaikat, akkor abban mennyire bíznának?


Előttem feltettek egy kérdést a borúlátó fiatalságról, onnan jutott eszembe a dolog.


http://www.youtube.com/watch?v=716wBx1E-xU


Ez egész jó videó róla.



2013. szept. 19. 09:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem neked szántam, hanem az előtted írónak, aki azt mnodta, hogy akkor hisz valakinek, ha az szépen csendben rendbeteszi az országot.
2013. szept. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Orbánról beszélsz?
2013. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Hitler egy nagyon tehetséges politikus volt és rendkívül okos.


Az lett a betegsége, mint a többi hasonló vezetőnek, a hatalom.Megrészegítette, a vége felé már nem tudott tiszta fejjel gondolkodni, paranoiás lett.


Hitler beszédei valóban, inspirálóak, ma is megállná a helyét egy ilyen szónoklat.

2013. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"Mennyire lenne a jelenlegi helyzetben hatásos, ha feltűnne a színen egy hitlerszerű, szenvedélyes szónok és megváltást, jólétet ígérne a magyarságnak?"


Ez gyakorlatilag Orbán Viktor. Jó, nácinak nem nevezhető, de szónokként Magyarországon nincs nála jobb. Azt most tedd félre, hogy mennyire értesz egyet azzal, amit mond. De megváltást és jólétet ígért 2010-ben. Ami persze nem jött el, mert ígéret. Szóval inkább egy olyan szónok kellene, aki nem csak ígéri a megváltást és jólétet, hanem el is hozza azt.

2013. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

"Jöjjön olyan, aki nem igér semmit, csak szép csendben kihúzza a sz@rból az országot.Aztán majd ha a magam bőrén érzem a jólétet, akkor majd hiszek neki!"


Na éppen ez az, hogy ilyen ember nem fog az ország élére kerülni soha.

2013. szept. 19. 10:57
 16/23 A kérdező kommentje:
Hát 14-es, én Orbán beszédeiben nem találok semmi különlegeset és magával ragadót. Szerintem abszolút nincs bennük semmi energia és lendület.
2013. szept. 19. 10:58
 17/23 anonim ***** válasza:

Orbán beszédei egyáltalán nem olyan inspirálóak, mint Hitleré.


Hitlernek szerintem még a farka is felállt beszéd közben.

Látszott, hogy nagyon komolyan gondolja, amit mond.

2013. szept. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nyilván egy jó szónoknak mindig nagy sikere van, de szónoklatokkal még senki nem oldott meg semmit.


Továbbá, eléggé más élt kellene megütnie, más húrokat megpendítenie, mint Hitlernek. Az ő beszéde annak a kornak szól, ma már pofán röhögné mindenki.


A video linkeléséért pedig köszönet, kíváncsi voltam mindig egy feliratozott Hitler-beszédre, kár, hogy zene szól alatta, így azért nehezebb elképzelni, eredetileg milyen volt. A zene sokat számít, pl. horrorfilm sem félelmetes kicsit sem a zenéje nélkül.

2013. szept. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Több cég dolgozóit vizsgálták, a munkájukat, annak hasznát, és a benyomást róluk. Tudod mi jött ki? Hogy a kevés érdemi munkával rendelkező, de jó szónok, nagyhangú, jókedvű, látszólag mindenben buzgó, valójában mindent mással végeztető dolgozókat választaná ki a nagyfőnök is kisfőnöki posztra, és a sima egyszerű dolgozók is őt emelnék szívük szerint maguk fölé. "


Ja, hát igen...A főnök kedvence a nagypofájú,jól ny.aló, másokat hatékonyan cseszte-tő, valójában semmirekellő mitugrász.

A birkák pedig szívesebben -emelnének maguk fölé-egy kizsákmányoló pszichopatát.

Nos, a következtetés mindebből az, hogy az emberi hülyeségre lehet a legjobb üzleteket és politikai karriert építeni.Valójában nincs ok panaszra, a világ tökéletesen működik.Senki nincs át.b.a.szva:a birkanép mindig azt kapja, amit akar, ergo, amit érdemel.Szájhős, "pszichopata", valójában semmit fel nem mutató értéktelen cirkuszi bohóc kell, mert a csendes, hatékony, jóravaló az unalmas.Kár hogy az a néhány ép elméjű, gondolkozásképes egyén is megszívja az ostoba birkák miatta.Akiknek egy kis üres illuzionista mutatvány is elég.

2013. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Mellesleg én nem emelnék senkit magam fölé!Nem is értem, hogy lehet ilyesmire bárkinek igénye?!Esetleg(kért)tanácsot elfogadnék, olyantól aki nem a pofázásáért, hanem munkájáért elismert, bizonyított már valamit.
2013. szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!