Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaznátok, ha most...

Imre Pál kérdése:

Kire szavaznátok, ha most vasárnap lennének a választások?

Figyelt kérdés

1.Fidesz

2.Jobbik

3.Mszp-Együtt-DK

4.LMP


Kérném hogy ha lehet pár mondatban indokoljátok is meg a döntéseteket.

Köszönöm.



2013. szept. 24. 20:26
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
48%
Egyértelmű, hogy csak az egyetlen ésszerű választás marad számomra, a Fidesz. Csak ők képesek garantálni az anyagi jólétet és biztonságot, és nem kell félnünk se attól, hogy szarrá adóztatják a népet, mint ahogy a jó öreg MSZP tette anno. Az én szavazatomra számíthat a Fidesz, történjék bármi!
2013. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
56%

Én is a 3-mat jelölöm. Hogy miért? Ezt az 5. válaszoló elmondta helyettem. (Remélem, nem törlik az előző válaszokat, és marad ez a szám.)


Amúgy a kérdezőtől kérdezném: Nem tudsz arról, hogy a DK-át nem vették be a balos szövetségbe?

2013. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
38%

"Egyértelmű, hogy csak az egyetlen ésszerű választás marad számomra, a Fidesz. Csak ők képesek garantálni az anyagi jólétet és biztonságot, és nem kell félnünk se attól, hogy szarrá adóztatják a népet, mint ahogy a jó öreg MSZP tette anno. Az én szavazatomra számíthat a Fidesz, történjék bármi!

"

Közgazdaságból elég gyenge lehetsz, hiszen az adó fogalmát se ismered:D

3 év alatt közel 40 új adó Fidesz alatt:D

2013. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
39%

"3 év alatt közel 40 új adó Fidesz alatt:D"

A megkérdőjelezhetetlenül hiteles ATV-s források szerint! Tényleg belerokkanunk az adókba, amiket a Fidesz bevezetett, mindenki az utcára jár tüntetni és skandálják, hogy "Orbán takarodj!".

2013. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:

" Amúgy a kérdezőtől kérdezném: Nem tudsz arról, hogy a DK-át nem vették be a balos szövetségbe? "


Idő kérdése és bármikor bevehetik. Az mszp-együtt szövetség is hasonlóan indult.

2013. szept. 24. 22:15
 16/58 anonim ***** válasza:
56%
a fideszre szavaznék, mert az internáci nokiásdobozosokat ki nem állhatom, az egész baloldal egy liberálkommunista utódpárt-szövetség, az lmp-vel és a jobbikkal együtt!!!
2013. szept. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
51%

"Egyértelmű, hogy csak az egyetlen ésszerű választás marad számomra, a Fidesz. Csak ők képesek garantálni az anyagi jólétet és biztonságot, és nem kell félnünk se attól, hogy szarrá adóztatják a népet,"


Na ezen jó hangosan felnevettem. Nem tudom, hol éltél az elmúlt 3 évben, de nem Magyarországon, az tuti.

2013. szept. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
53%
Ha most vasárnap lennének a választások, a 3-as verziódra nem lehetne szavazni. Plusz a felsoroltakon kívül még vannak ám pártok. Amúgy én még most kivárok, hogyan alakul az ellenzék.
2013. szept. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
0%
12. te beteg vagy.
2013. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
41%

"Az én szavazatomra számíthat a Fidesz, történjék bármi!"


Tipikus agymosott szöveg...

2013. szept. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!