Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaznátok, ha most...

Imre Pál kérdése:

Kire szavaznátok, ha most vasárnap lennének a választások?

Figyelt kérdés

1.Fidesz

2.Jobbik

3.Mszp-Együtt-DK

4.LMP


Kérném hogy ha lehet pár mondatban indokoljátok is meg a döntéseteket.

Köszönöm.



2013. szept. 24. 20:26
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
43%

Látom a lelkes 12-es fideszest lenulláztátok.

Azért az igazság az (bármennyire is fáj a kritikusoknak), a sok újfajta adó ellenére egy kis mértékben tényleg csökkent az állami újraelosztás a gazdaságban a korábbi GDP 51 százalékáról 49-50 körülire.


A magasabb bért kapók, nagycsaládosok pedig kifejezetten jól jártak a Fidesz adózási átalakításával. A hozzászóló gondolom közéjük tartozik, jól járt az egykulcsos adóval, de ne legyetek már ennyire irigy kommunisták, hogy abban látjátok a reményt és a szebb jövőt, hogy el kell venni mástól a munkával megkeresett jövedelmét.

2013. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
36%

"A magasabb bért kapók, nagycsaládosok pedig kifejezetten jól jártak a Fidesz adózási átalakításával."


Azért erre sem vennék mérget. Nagyon sok olyan adó került bevezetésre, amit mindenki egyformán fizet, így simán elképzelhető, hogy amit adtak a magas keresetűeknek, a családosoknak, azokat ezek az adók el is viszik, ha nem többet visznek el. És még a 27%-os áfát nem is említettem. Megy itt az agymosás 1000-rel...

2013. szept. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
39%

"de ne legyetek már ennyire irigy kommunisták, hogy abban látjátok a reményt és a szebb jövőt, hogy el kell venni mástól a munkával megkeresett jövedelmét."


Hát dehogynem! Ne legyél már ennyire agymosott kapitalista!

2013. szept. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
48%
LMP
2013. szept. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
63%
A Fideszre szavazok, mert a dolgozó, többgyermekes középosztályt támogatják, akik az ország jövőjét szolgáltatják. Végre nem húzzák le kommunista módra a szorgalmas, jól kereső középosztályt csak azért, hogy szétosszák a pénzt a lusta, dolgozni nem akaró, lumpenproletár elemek között.
2013. szept. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
39%

3.


A következő szavazás nem arról fog szólni, hogy a legszimpatikusabb pártot juttatom be a parlamentbe. A következő választás arról fog szólni, hogy marad-e a fidesz hatalma, vagy változás. Jelenleg az egyetlen váltóerő az MSZP-EGYÜTT-PM (DK nincs benne, csak a korrektség miatt).


Aki nem szavaz az ellenzéki összefogásra, az a fideszt tartja hatalmon. Szomorú, de ilyen egyszerű.


A programjukkal is általában egyetértek, bár van náluk szimpatikusabb párt.


A kommentelőkből jól kilátszik, hogy mennyire szolgalelkű a magyar. Nálunk a szavazó képviseli a pártot, nem a párt a szavazót. Nekem mindegy, milyen színű az a párt, amire szavazok. Én a magam, a családom és a hazám érdekében szavazok, nem a pártok érdekében. Most az a kérdés, hogy menjen-e Orbán, és a válaszom, IGEN.

2013. szept. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
44%
utolsó, ha a baloldalra szavazol, akkor rákosi, kádár, horn és gyurcsány gonosz szellemiségére és nemzetrontására szavazol! egyenes út a pokolba a baloldal! a kommunista és liberális elfajzás pártjai vannak a baloldalon!
2013. szept. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
20%

"Kire szavaznátok, ha most vasárnap lennének a választások?"


Hogy kire? Csakis kire?


miskolci haverom:

áléé álééé CSAK A DIÓSGYŐR, CSAK A DIÓSGYŐR, CSAK A DIÓSGYŐR, CSAK A DIÓSGYŐŐŐŐŐŐR!!!


:)

2013. szept. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
27%

természetesen a Jobbikra.

Azért döntöttem a Jobbik mellett mert szerintem egyáltalán nem jó emberek irányítják az elmúlt időben az országot.

Arrogánsak, beképzeltek, zsidó csillaggal szaladgálnak az utcán, nem tesznek a közbiztonságért, lenyúlnak egy csomó pénzt, ebből egyszerűen elég.

2013. szept. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
29%

Igaza van annak, aki azt írta, hogy ne pontozzátok le egymást!!! Én se pontozok le olyat, aki annyit ír, hogy LMP, DK, stb. Nem szeretem ezeket a pártokat, de nem pontozgatok senkit és nem kötök bele egyik ilyen válaszolóba se. Értelmes emberek így szokták....

Na mindegy! Én egyikre se. Nem érzem azt, hogy bármelyik is beváltaná a hozzáfűzött reményeimet. De, ha mindenképp választani kell, akkor Jobbik, mert még mindig az áll hozzám a legközelebb. Ha kormányra kerülnek és nem csak üres ígéreteik vannak, annak örülnék, de nem nagyon hiszek már bennük se.

2013. szept. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!