Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaznátok, ha most...

Imre Pál kérdése:

Kire szavaznátok, ha most vasárnap lennének a választások?

Figyelt kérdés

1.Fidesz

2.Jobbik

3.Mszp-Együtt-DK

4.LMP


Kérném hogy ha lehet pár mondatban indokoljátok is meg a döntéseteket.

Köszönöm.



2013. szept. 24. 20:26
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
42%

"tessék az MSZP jó intézkedéseivel kezdeni!!"

Ennyire nagy kihívások elé azért ne állítsad a balliberálisokat, a végén még használniuk kell az agyukat. Egy kezemen meg tudom számolni egyébként a "jó intézkedéseiket", amik aztán jól be is fuccsoltak. Lásd 13. havi nyugdíj, ÁFA csökkentés, és a legnevetségesebb, amire Gyurcsány nagyon büszke volt, a babakötvény. Ezek közül az egyetlen, amit én érezhetőnek tartottam, az ÁFA

2013. okt. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
37%
Szóval, az egyetlen, amit ezek közül érezhetőnek tartottam, az az ÁFA csökkentés volt, amit Bajnai Gordon el is törölt, amint hatalomra került. Igen, a balliberálisok imádott vezetője tette ezt.
2013. okt. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
37%
A ballib pártok és vezetők csak ennyit tudnak! És sajnos vannak még olyan agymosottak, akik hisznek ezeknek a kommunistáknak!
2013. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
Természetesen 3. Már csak azért is mert én elvi alapon megyek szavazni immár 7-dik alkalommal és nem vagyok kommunista mielőtt bárki azt gondolná,sőtt,nagyon buta,politikához nemértő embereknek tartom azokat akik még 24 év után is kommunistáznak.Pl.a Fidesz hívők szálljanak magukba és hasonlítsák össze a múltrendszer bizonyos jellemzőit a jelenlegi kormány álltal művelt dolgokkal!
2014. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
Nem szavazhatok, en csak azt szeretnem tudni, hogy mennyi penz volt abban a masodik emeleti mackoban?
2014. márc. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
És orbán apád még tovább emelte!
2014. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

Az Országgyűlés mentelmi bizottságának álláspontja szerint az a gyanú merül fel, hogy Meseházy Attila, az MSZP elnök-frakcióvezetője "falaz" a Simon-ügyben.


szinte hihetetlen..

2014. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Az emberek jó részében az a gyanú merül fel, hogy a fideszesek zöme falaz orbánnak. Hihetetlen!
2014. márc. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!