Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A dohányzást és az alkoholfogy...

A dohányzást és az alkoholfogyasztást miért nem tiltják be, ha a marihuána illegális?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 18:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
56%
Ugy van! Nekik miért legyen jobb? Dögöljön meg a másik macskája is! Elvégre magyar emberek vagyunk. Nem?
2013. szept. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

"Ugy van! Nekik miért legyen jobb? Dögöljön meg a másik macskája is! Elvégre magyar emberek vagyunk. Nem?"


Ezt hogy érted? Én soha sem szívtam füvet, nem is fogok akkor sem, ha legális lesz.


Csak egyszerűen nem értem az egészségügyi okokkal való érvelést, hiszen az alkohol és a dohányzás sokkal károsabbb.

2013. szept. 25. 18:47
 3/26 anonim ***** válasza:
25%
Sokkal károsabb... Ahh! Értem! Akkor éljen a marihuána, le a cigivel és az alkohollal.... Idióta!
2013. szept. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
32%
Miért lenne károsabb? Láttál te már olyat aki 15 éve füvezik? Agyilag teljesen leépült emberek. Májat pedig megerőlteti a THC lebontása.
2013. szept. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

"Miért lenne károsabb? Láttál te már olyat aki 15 éve füvezik? Agyilag teljesen leépült emberek. Májat pedig megerőlteti a THC lebontása.

"


Egyetértek. Olyat is láttam aki 15 éve dohányzik és/vagy iszik és pontosan ilyenek a tünetek. Némelyik még 45 sincs de 60-nak néz ki.

2013. szept. 25. 18:51
 6/26 anonim ***** válasza:
98%

Kulturális okai vannak. Többezer éve iszunk, viszont csak pár évtizede tekerünk.

(most ne menjünk bele a középkori ópium-barlangokba, az se volt legális sose)

2013. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Ahh értem! Csupán provokácio miatt irtad ki:
2013. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
Rengeteg növényből lehet alkoholt erjeszteni. Hogyan képzelted el a betiltását?
2013. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

"Rengeteg növényből lehet alkoholt erjeszteni. Hogyan képzelted el a betiltását?"


Hol írtam, hogy be kéne tiltani? Én csak az írtam, hogy nagyon erős az összefüggés a dolgok között, így eléggé logikátlanság amellett érvelni, hogy a dohányzás és az alkohol mehet, sőt, alkoholt hirdetni még szabad reklámokban is, míg a marihuána illegális.

2013. szept. 25. 19:02
 10/26 A kérdező kommentje:
Egyébként marihuánát is tud otthon termeszteni szinte bárki, mégis illegális.
2013. szept. 25. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!