Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik (baloldali) politikus...

Melyik (baloldali) politikus mondott olyat, hogy szégyellje magát valaki azért, mert magyar?

Figyelt kérdés

2013. okt. 14. 20:38
1 2
 11/14 Macungo ***** válasza:
Logikusan gondolkodó, némi emberismerettel...
2013. nov. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A logikádat már sokan megtapasztalhatták az oldalon, és távol áll attól, amit ténylegesen logikának hívnak...
2013. nov. 3. 19:00
 13/14 Macungo ***** válasza:

Nem hiszem, hogy sokakban mély nyomot hagytam, hacsak azért nem vagyok zavaró, mert az itteni ballib érzelmű emberek némelyike nem nagyon tudnak mit kezdeni velem..


Engem legalább be lehet azonosítani.. Lehet belőled is elega van már mindenkinek..

2013. nov. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
"Cigány vagyok, zsidó vagyok, komcsi vagyok" feliratú táblát tartogatott. A Jobbikos kérdésre, miszerint miért nem szerepel a táblán a "magyar vagyok" felirat, szintén csak érthetetlen nézés és mély hallgatás érkezett válaszul.
2013. dec. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!