Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Számodra KÁDÁR JÁNOS pozitív...

Számodra KÁDÁR JÁNOS pozitív vagy negatív megítélésű politikus?

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 21:52
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
...nem beszélve a meg-nem születettekről, a korai halálozásokról, a rossz egészségügyi ellátásról.
2013. okt. 22. 11:39
 22/24 Joe Makepeace ***** válasza:
100%

"Orbán-csürhe is lecseng majd ha jól megszedte magát. Undorító amit művelnek, korrupt szemét banda!"


Aha, ez igaz természetesen, csak egy gond van, és az elég nagy: marha érdekes, hogy bárkivel beszél az ember, senki nem mondja ma már (na jó, hát egy-két abszolút elvakult Orbán-fanon kívül), hogy 2010-ben a Fidesz-KDNP szövetségre szavazott. Csak akkor azt nem értem, hogy ezeknek így nemhogy 2/3-a nem lehetett volna, de ha tényleg ennyire alul voltak támogatva, akkor egyáltalán hogy nyertek (nemhogy abszolút többségen fölül, hanem egyáltalán azzal is hogy nyerhettek volna?)...

Tehát ma majd mindenki azt állítja, hogy ő bezzeg nem, de ha ennyi ember "nem szavazott" őrájuk, akkor még a parlamentből is kihullottak volna...

Az előző rendszer lehet hogy nem sokat foglalkozott a határon túli magyarok kérdéskörével, viszont a mostani kormány meg a magyarországi magyarok rovására foglalkozik velük vagy 5-ször annyit. Ez röhej, és döbbenetesen szomorú. (tudom ettől érzik magukat magyarnak biztosan).

Arról nem beszélve, hogy a határontúliak szavazhatnak majd, ezt a mai napig nem tudtam hova rakni magamban, néha eszembe jut, és komolyan nem tudom sírjak vagy röhögjek ezen...

2013. okt. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

22: Aki 2010-ben a Fideszre szavazott biztos hogy nem gondolt még trafiknutyira...stb. Vagy te jövőbelátó vagy?


Aki Gyurcsányra szavazott, az is csalódott.

2013. okt. 22. 16:34
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
csöppet eltávolodtatok az eredeti kérdéstől
2013. okt. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!